reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Beata jeśli dobrze rozumiem to jesteś z 86 rocznika? Ja też;) to moja czwarta ciąża, 3 zakończyły się poronieniami więc mam 3 aniołki. Teraz musi być dobrze!

tak 86' Boże ale Ci współczuję:( ja tego nie przeżyłam i nawet nie myslę o tym. a
Ale mam nadzieje że teraz będzie wszystko dobrze:) że to jest Ten Czas:) 3 mam mocno kciuki za nas wszystkie :)
 
reklama
No wlasnie weszlam na forum i jestem w szoku ile sie tu dzieje! ;)
Musze zapisywac chyba, na na jakiej stronie skonczylam czytac, bo inaczej sie w tym zagubie.

Fajnie, ze jest miejsce, gdzie mozna ''spotkac'' kobietki w tej samej sytuacji :D

Ja dzis po pracy 20 stron do nadrobienia:) czytam wszystko:)
 
A ja jednak wzięłam się dziś za sprzątanie i chyba przesadziłam bo kręgosłup mnie tak boli że ledwo chodzę i się wyprostować nie mogę.. ehh.. jutro cały dzień odpoczywam
 
Witam się po weekendzie!
Znowu cały dzień nadrabiania Was!

@Milenka28 odpoczywaj i dawaj znać że wszystko w porządku !

Powodzenoa na wizytach. Ja od piątku staram się umówić na wizytę i nie mogę się dodzwonić .. Dzisiaj byłam na badaniach i sciagneli mi mnóstwo krwi.. Trzeba się znowu przyzwyczaić do kłucia.

Ja myslalam o Bułgarii w przyszłym roku latem, ale wszystko zależy od dziecka, więc się wstrzymuje z decyzjami. A ja z tych co lubią mieć na rok do przodu wszystko zaplanowane :)

Polskie morze mam na codzień, więc ewentualnie kaszuby to będzie plan awaryjny bo tak też uwielbiam spędzać wakacje. Domek, ognisko, grille...
 
Ufff, przeczytałam zaległości.
Milenka odpoczywaj! Też w 9 tygodniu miałam plamienie i krwiaka, nakaz leżenia i wstawanie jedynie do wc oraz zwiększona dawka progesteronu. Po tygodniu się wchłonął, tak też będzie u Ciebie!
Też nie myślę jeszcze o wakacjach, w tym roku miała być Chorwacja, później wiadomość o ciąży więc zdecydowaliśmy że pojedziemy do jakiegoś super hotelu nad nasze piękne morze by wypocząć, ale plamienia i krwiak, więc urlop przeleżałam. Mąż i tak twierdzi że to najlepsze wakacje bo nie może się już doczekać maluszka.
Znów mnie mdłości męczą, zjadłam naleśnika z powidłami i musiałam się położyć.
 
reklama
Do góry