reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
dużo pije, co chwilka a to szklanka wody a to kompot.
A chciałam jeszcze zapytać czy Wam też się tak ciężko oddycha? no wystarczy że coś chwilę porobię ( nawet po umyciu naczyń) to już mi cięzko, jakbym za mało powietrza wdychała :/
Tak, ja sie strasznie męczę. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Stałam się okropnie marudna od tego zmęczenia.
Nie wiem co to będzie później.

A skąd. Nie znoszę wody, piję malutko.
Musisz pić, inaczej nie wyróżnisz się. Przed braniem czegokolwiek najpierw spróbuj wody. Serio, jak nie smakuje to wciśnij cytrynę i wrzuć miętę. Jak zaczniesz jeść otreby itp a nie będziesz pić wody to się "zatkasz" i wtedy to już będzie klops.
Ja przed ciążą piłam do 2 litrow wody dziennie, teraz piję około 3 i serio widzę poprawę, nie ma dnia, żebym nie odwiedziła toalety.
 
reklama
Kochane, mam pytanie z serii obrzydliwe. Wrażliwcy proszę nie czytać.





Mam problem z "dwójką". :( O ile kiedyś była codziennie, tak teraz co 4-5 dni. Jem dużo owoców, pije wodę na czczo i mimo to nie ma. Wcześniej piłam kawę, działa przeczyszczająco, ale w ciąży wydaje mi się nie wskazana. Odstawiłam. Co w zamian?
Też mam ten problem. Czasem jogurt naturalny zjedzony rano pomaga.
 
Kochane, mam pytanie z serii obrzydliwe. Wrażliwcy proszę nie czytać.





Mam problem z "dwójką". :( O ile kiedyś była codziennie, tak teraz co 4-5 dni. Jem dużo owoców, pije wodę na czczo i mimo to nie ma. Wcześniej piłam kawę, działa przeczyszczająco, ale w ciąży wydaje mi się nie wskazana. Odstawiłam. Co w zamian?
Też tak mam i jogurt naturalny na czczo mi pomaga.
 
Jak powinien rosnąć brzuch, czyli na jakiej wysokości jest dziecko, ja mam ciaze spozywcza [emoji23],bo na pewno nie ten miesiac ciążyZobacz załącznik 889405

Tu bardziej chodzi u umiejscowienie dzieciaczka w danym miesiącu i zgadza się idealnie bo mój dzieciaczek jest właśnie tak nisko [emoji6] z resztą pamiętam każde pierwsze usg przez brzuch to lekarz przecież też nisko jeździ. Dzieciaczek wypycha nam wszystko do góry i tak wyglądamy [emoji16]

Mama ginekolog urodziła. 35 cm i ponad 1000g wczesniaczek

O kurna....a jeszcze ostatnio coś czytałam,że na jesień będzie bo nie chciała zdradzić daty porodu...a tu już....

Stracic ciążę w 20 tygodniu??? Matko ! Jak to?

Tak niestety się zdarza....można być doktorem,lekarzem,mieć kupę kasy, dmuchać na siebie itp. a życie niestety i tak potrafi kopnąć w tyłek....też straciłam moje serduszko w podonym terminie...

Cześć dziewczyny podczytuje Was od jakiegoś już czasu ale dopiero dziś zdecydowałam się założyć konto. Jestem w upragnionej ciąży, czekałam na badanie prenatalne 1trymestru i postanowiłam że po badaniu do Was dołączę. To moja 4 ciąża, 3 zakończyły się poronieniem w 7/8 tygodniu. Teraz przyjmuje zastrzyki z heparyny, acard oraz progesteron. Bardzo obawiam się każdego dnia, żyje od wizyty do wizyty. Od stwierdzonej pozytywnej bety jestem na l4 i dużo odpoczywam, chociaż czasem myśle o powrocie do pracy (jest to spokojna praca biurowa) to jednak się nie zdecyduje. Póki co o ciąży wie tylko moja mam i przyjaciółka. Mam duże wsparcie męża i jakoś te dni lecą Kolejną wizytę mam na początku września. Termin porodu z miesiączki na początku marca. Do tej pory silne dokuczliwe mdłości, ale na całe szczęście już słabną. Też walczę z zaparciami. Pozdrawiam Was wszystkie i mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojej grupy

Witamy, trzymamy kciuki [emoji6] również jestem po kilku stratach jednak w różnych trymestrach ciąży. Trzeba walczyć i mieć ogromną nadzieję i wierzyć musimy że będzie dobrze [emoji6]

Obiecuje ze jak się poczuje tak pewnie w szyciu to zbiorę zamówienia

Cieszę się [emoji16]
 
Hej :) Mozna tez dolaczyc? Obecnie jestem w 10tc. Mamy juz synka 4.5 latka i mieszkamy w UK :) Jak bylam Polsce na wakacjach to w 6tc ginekolog potwierdzil ciaze i serduszko. Teraz z niecierpliwoscia czekam na list kiedy bedzie USG w szpitalu :) co do plci jakos czuje ze bedzie to chlopak, chociaz czuje sie calkiem inaczej niz w pierwszej ciazy :)
Witamy i zapraszamy [emoji16]
 
A to nie jest tak, że lekarze posługują się tylko skończonymi tygodniami. Jak przed wizytą położna wypisuje kartę to zawsze tylko ukończonymi tygodniami się posługuje, mój gin tak samo. Wiec dla niego jak pójdę poniedziałek i będzie 11t3d to będzie 11 tydzień.
W internecie właśnie już różnie widziałam.

Próbowałaś może simię lniane mielone jak takiego nie możesz przełknąć? Ja dodawałam do jogurtów albo owsianki po trochu.
Nie umiem tych ziaren nawet w jogurcie
 
Hej :) Mozna tez dolaczyc? Obecnie jestem w 10tc. Mamy juz synka 4.5 latka i mieszkamy w UK :) Jak bylam Polsce na wakacjach to w 6tc ginekolog potwierdzil ciaze i serduszko. Teraz z niecierpliwoscia czekam na list kiedy bedzie USG w szpitalu :) co do plci jakos czuje ze bedzie to chlopak, chociaz czuje sie calkiem inaczej niz w pierwszej ciazy :)
Gratulacje [emoji5]
 
reklama
Ja jade syna zawieźć na urodzinki i na lody pojedziemy z mezem. Musze sie pomalować ,bo te syfy mnie wykoncza. Mam wrażenie,ze jak sie malowalam nie wychodziły mo,a teraz zero tapety i mnostwo syfow, czuje sie mega brzydka ,czekam za dwa tygodnie pofarbuje sobie wlosy moze lepiej sie bede czuc ,poki co jakis dolek patrzac sie na siebie w lustro
 
Do góry