reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Kurczę, też się zaczynam martwić, co z aga... Mam nadzieję, że wszystko ok, i po prostu nie ma czasu na forum.

U mnie też nocki tragedia. Jestem śpiąca i zmęczona, a wiem, że albo nie będę mogła zasnać, albo zasnę i obudzę się za godzinę i znowu będę leżeć przez 2-3 godziny. Już mam tego strasznie dosyć, bo to już 3 czy czwarty tydzień taki. A w poniedziałek znowu do pracy. Ciężko pracować, skoro w nocy śpię max. 3-4 godziny. Teraz odsypiam rano i w dzień, ale później nie będzie się dało...
 
reklama
@aga6 jak tam? Ja niestety dalej czekam [emoji53]

Dziewczynki, czekam na wyniki wizyt lekarskich. Dajcie znać po. :)

Dziewczyny jak tam wizyty? Chyba nie siedzicie dalej w kolejce?

Hmmm a co z @aga i jej USG ?

Czy Aga dała znać jak po wizycie? Nie wiem czy czegoś nie przegapilam. Mam nadzieję że wszytko jest ok.

No właśnie nie dała i też cały czas o niej myślę.

Ja tez moze jeszcze cos do zrobienia miala i nie ma czasu sie odezwac.

Mam nadzieję że jest tak jak mówisz. Też o niej myślę cały czas i sprawdzam czy są jakieś wieści.

wszystkie czekamy na wieści od @aga6

Super kolor, jak bym miała 100% gwarancję że taki mi wyjdzie to bym nawet sobie farbneła, ale z moimi włosami to nigdy nie wiadomo, choć bardzo dobrze czuje się w rudosciach czy czerwieniach!
@aga6 jak wizyta? Czekamy z niecierpliwością na wieści od Ciebie!!

No wlasnie czekamy aga !

Kurczę, też się zaczynam martwić, co z aga... Mam nadzieję, że wszystko ok, i po prostu nie ma czasu na forum.

U mnie też nocki tragedia. Jestem śpiąca i zmęczona, a wiem, że albo nie będę mogła zasnać, albo zasnę i obudzę się za godzinę i znowu będę leżeć przez 2-3 godziny. Już mam tego strasznie dosyć, bo to już 3 czy czwarty tydzień taki. A w poniedziałek znowu do pracy. Ciężko pracować, skoro w nocy śpię max. 3-4 godziny. Teraz odsypiam rano i w dzień, ale później nie będzie się dało...

Dziewczyny jestescie niesamowite! Tak mega pozytywnie! Te prywatne wiadomosci j to martwienie tutaj...
Az mam wyrzuty ze tyle czekalyscie.
Prosto po lekarzu pojechalam do pepco po kilka rzeczy, pozniej jakies inne zakupy bo na grillu bylismy i dopiero sie polozylam i mam chwile bo u znajomych nocujemy i corka dlugo z ich dzieciakami buszowała.

Na usg wszystko super :) termin zmienil sie z 26.02 na 24.02, wymiary idealne, te statystyki tez, ale zawiodlam sie na lekarzu z lux medu bo wszystkie wymiary zrobil na odwal sie i przeziernosc wyszla mu chyba 2,2 mm a mojej gin 1,7mm a przy tych pomiarach to duzo
 
Dziewczyny jestescie niesamowite! Tak mega pozytywnie! Te prywatne wiadomosci j to martwienie tutaj...
Az mam wyrzuty ze tyle czekalyscie.
Prosto po lekarzu pojechalam do pepco po kilka rzeczy, pozniej jakies inne zakupy bo na grillu bylismy i dopiero sie polozylam i mam chwile bo u znajomych nocujemy i corka dlugo z ich dzieciakami buszowała.

Na usg wszystko super :) termin zmienil sie z 26.02 na 24.02, wymiary idealne, te statystyki tez, ale zawiodlam sie na lekarzu z lux medu bo wszystkie wymiary zrobil na odwal sie i przeziernosc wyszla mu chyba 2,2 mm a mojej gin 1,7mm a przy tych pomiarach to duzo
Gratulacje! Też jestem z 24.02 <3
 
@aga6 Super!!! Cieszę się, że wszystko w porządku. :):tak:

Wygląda na to, że jestem "podłym zdrajcom" ;) bo z terminu O.M. miałam T.P na 1 marca, ale po usg prenatalnym wychodzi luty jako T.P. Dokładniej 25 luty. Biorąc pod uwagę, że do tej pory rodziłam kilka dni przed terminem, nie mogę za bardzo liczyć na przenoszenie Weroniki. Od ok. 20 lutego czekam na poród. W wątku oczywiście zostaję, ale lojalnie uprzedzam, że jako jedna z pierwszych będę miała córeczkę przy piersi. :p
:) Dobrej i spokojnej nocy.

P.S. Jutro wstaję po 4, bo jedziemy odebrać synka z obozu piłkarskiego. Mamy 4 godziny drogi tam i z powrotem kolejne 4. Ech... Jutro będzie męczący i ciężki dzień.
 
reklama
@aga6 Super!!! Cieszę się, że wszystko w porządku. :):tak:

Wygląda na to, że jestem "podłym zdrajcom" ;) bo z terminu O.M. miałam T.P na 1 marca, ale po usg prenatalnym wychodzi luty jako T.P. Dokładniej 25 luty. Biorąc pod uwagę, że do tej pory rodziłam kilka dni przed terminem, nie mogę za bardzo liczyć na przenoszenie Weroniki. Od ok. 20 lutego czekam na poród. W wątku oczywiście zostaję, ale lojalnie uprzedzam, że jako jedna z pierwszych będę miała córeczkę przy piersi. [emoji14]
:) Dobrej i spokojnej nocy.

P.S. Jutro wstaję po 4, bo jedziemy odebrać synka z obozu piłkarskiego. Mamy 4 godziny drogi tam i z powrotem kolejne 4. Ech... Jutro będzie męczący i ciężki dzień.
Razem z Agą będziecie nam pierwsze opowiadać o porodach [emoji14]
 
Do góry