reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny jestescie niesamowite! Tak mega pozytywnie! Te prywatne wiadomosci j to martwienie tutaj...
Az mam wyrzuty ze tyle czekalyscie.
Prosto po lekarzu pojechalam do pepco po kilka rzeczy, pozniej jakies inne zakupy bo na grillu bylismy i dopiero sie polozylam i mam chwile bo u znajomych nocujemy i corka dlugo z ich dzieciakami buszowała.

Na usg wszystko super :) termin zmienil sie z 26.02 na 24.02, wymiary idealne, te statystyki tez, ale zawiodlam sie na lekarzu z lux medu bo wszystkie wymiary zrobil na odwal sie i przeziernosc wyszla mu chyba 2,2 mm a mojej gin 1,7mm a przy tych pomiarach to duzo
No to dobra wiadomość z samego rana [emoji4] cieszę się że wszytko ok!
 
reklama
Dziewczyny co to może być? Mój mały się dziś z tym obudził. Ma na klatce, plecach z góry i stopki trochę.
 

Załączniki

  • 20180818_075644.jpg
    20180818_075644.jpg
    892,1 KB · Wyświetleń: 72
Dziewczyny co to może być? Mój mały się dziś z tym obudził. Ma na klatce, plecach z góry i stopki trochę.
A nie miał wczoraj? Moja miała taki potowki i je drapak i się zaognily. Ale tylko na plecach. Jeśli nie potowki to uczulenie. Spróbuj posmarować fenistilem i daj coś na alergie - samo clemastinum wystarczy jeśli nie masz nic innego.

U mnie nocki ostatnie 2 całkiem ok. Ale wieczory masakra. Tak od południa mnie już mało i mam okropny smak w ustach.... mam nadzieję że to znaczy że wsio ok. Bo jakieś dziwne myśl i mam ostatnio...

@aga06 super wieści!!!

Ja jestem z tych aplikujących matek. Uczulam córkę na to żeby uważała Ale i tak zawsze jestem gdzieś w pobliżu żeby e razie czego zareagować... Nawet jak już jest duża. Bo to właśnie najbardziej zdradliwe. Wydaje się ludziom że dziecko duże i można nie pilnować...
 
Dziewczyny jestescie niesamowite! Tak mega pozytywnie! Te prywatne wiadomosci j to martwienie tutaj...
Az mam wyrzuty ze tyle czekalyscie.
Prosto po lekarzu pojechalam do pepco po kilka rzeczy, pozniej jakies inne zakupy bo na grillu bylismy i dopiero sie polozylam i mam chwile bo u znajomych nocujemy i corka dlugo z ich dzieciakami buszowała.

Na usg wszystko super :) termin zmienil sie z 26.02 na 24.02, wymiary idealne, te statystyki tez, ale zawiodlam sie na lekarzu z lux medu bo wszystkie wymiary zrobil na odwal sie i przeziernosc wyszla mu chyba 2,2 mm a mojej gin 1,7mm a przy tych pomiarach to duzo
Tak myślałysmy żeś zajęta :) super wieści. A tak ta przezierność to lepiej jak jest większa czy mniejsza?
@aga6 Super!!! Cieszę się, że wszystko w porządku. :):tak:

Wygląda na to, że jestem "podłym zdrajcom" ;) bo z terminu O.M. miałam T.P na 1 marca, ale po usg prenatalnym wychodzi luty jako T.P. Dokładniej 25 luty. Biorąc pod uwagę, że do tej pory rodziłam kilka dni przed terminem, nie mogę za bardzo liczyć na przenoszenie Weroniki. Od ok. 20 lutego czekam na poród. W wątku oczywiście zostaję, ale lojalnie uprzedzam, że jako jedna z pierwszych będę miała córeczkę przy piersi. :p
:) Dobrej i spokojnej nocy.

P.S. Jutro wstaję po 4, bo jedziemy odebrać synka z obozu piłkarskiego. Mamy 4 godziny drogi tam i z powrotem kolejne 4. Ech... Jutro będzie męczący i ciężki dzień.
Nie tylko ty kochana, ja mam termin na 20 luty, ale zakładam że urodze pozniej, pewnie początek marca!
 
Dziewczyny jestescie niesamowite! Tak mega pozytywnie! Te prywatne wiadomosci j to martwienie tutaj...
Az mam wyrzuty ze tyle czekalyscie.
Prosto po lekarzu pojechalam do pepco po kilka rzeczy, pozniej jakies inne zakupy bo na grillu bylismy i dopiero sie polozylam i mam chwile bo u znajomych nocujemy i corka dlugo z ich dzieciakami buszowała.

Na usg wszystko super :) termin zmienil sie z 26.02 na 24.02, wymiary idealne, te statystyki tez, ale zawiodlam sie na lekarzu z lux medu bo wszystkie wymiary zrobil na odwal sie i przeziernosc wyszla mu chyba 2,2 mm a mojej gin 1,7mm a przy tych pomiarach to duzo

Bardzo się ciesze :) na każdą dobrą wiadomość jaka tutaj przeczytam:) oby same takie:D ja z 23 lutego jestem:)
 
Witam Was serdecznie w sobotni poranek :blink:, jeszcze trochę i zacznę tracić rachubę odnośnie dni tygodnia :laugh2:. @aga super że USG się udało... ciekawe jak moja Pani wykonana w Luxmedzie mi to USG. Szczerze Wam powiem że mój ginekolog z tej placówki jest mega oblegany i naprawdę to dobry specjalista.
 
reklama
Do góry