reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Byłam dzisiaj zanieść zwolnienie do pracy... tragedia... szefowa zaczęła się po mnie drzeć, głupio wzdychać i kręcić głową. Bo jej niby kłopotów narobiłam i będzie miała przeze mnie więcej pracy... potem to chyba do niej dotarło i do mnie jeszcze dzwoniła, tym razem na spokojnie i miło. Ale i tak jej nie wierze, mam przyjść jeszcze w poniedziałek i wiem że będzie powtórka...
A o tym że mnie wydymała na 100zl nawet nie wspomnę
To pi... pozniej miło ,bo moglabys ja podac o takie traktowanie. Nie przejmuj sie
 
U mnie też jest taka rozbieżność, także spokojnie będzie wszystko dobrze..

Jezu jakie wariacje smakowe :szok: ja takim hardcorem nie jestem a chleb w jajku mi nigdy nie smakował :baffled:
Zjadła bym gołąbki!

A sikanie i krosty na twarzy wprowadzają mnie z równowagi każdego dnia. Ileż można sikac?
O tak sikanie to tragedia ,a te krostki ide do kibelka i znow wyszly mi dwa dzordze [emoji23]
 
Przy okazji USG pan dr.poruszył temat moich poronień. To zawsze była wczesna ciąża. Niestety, prawdopodobnie dzieci miały wady wrodzone/genetyczne, coś poszło nie tak przy podziale komórki i spowodowało tragiczny finał. Mam się nie obwiniać, czasem tak bywa przy tak skomplikowanym organiźmie jak ludzki.
 
Dziewczyny jakimi sposobami jeszcze mogę się leczyć będąc w ciąży oprócz picia mleka z miodem i czosnkiem herbata z cytryna I robienie sobie naparowek z wody i amolu
 
Przy okazji USG pan dr.poruszył temat moich poronień. To zawsze była wczesna ciąża. Niestety, prawdopodobnie dzieci miały wady wrodzone/genetyczne, coś poszło nie tak przy podziale komórki i spowodowało tragiczny finał. Mam się nie obwiniać, czasem tak bywa przy tak skomplikowanym organiźmie jak ludzki.
To nie koniecznie musi byc prawda, ze miały wade genetyczna lub wrodzona jest wiele innych rzeczy przez ktore mozna porobić, wystarczy nawet głupia tarczyca i ciaza moze sie nie rozwijac. Ja robilam sobie i mezowi badania genetyczne i wyszły prawidłowe
 
Miłego dnia dziewczyny dzis nasza wizyta @aga6 już mam stresa niby dwa tygodnie mnie nie bylo,ale dla mnie to i tak duzo. W nocy wstaje do kibelka to piersi jak kamienie bola strasznie. Wczoraj zjadlam zupke na noc i o dziwo mdlosci nie mialam [emoji23]
 
reklama
Dzień dobry:-D. Pierwszy dzień na zwolnieniu a ja nie śpię od 5 :errr: i gdzie tu logika :rofl:? Ja chleb w jajku lubię z ketchupem a placki ziemniaczane z czym popadnie :laugh2:. Udanych wizyt:yes: wszystkim. W sumie mogłabym już ruszyć się z łóżka i wstawić zupę ale to byłby mój pierwszy raz o tej porze w garach :laugh2::-D
 
Do góry