reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziewczyny byłam dzisiaj na tej pierwszej wizycie , niea liczac izby przyjec. Z ostatniej miesiaczki wychodzi mi 7/8 tydzień, a z usg 5t5 . Pokazalam jej moje wyniki z bhcg ktore robilam jak poradnia byla nieczynna , dala mi skierowanie na kolejne badanie bhcg zeby zobaczyc jak jest na tym etapie zeby mogła cokolwiek stwierdzic :( troche sie obawiam.. myslicie ze moze byc taka roznica ze na usg 5t5 a z om 7/8 ? Nie moge doczekac sie jutra, zrobie te wyniki i o 15 sprawdze na internecie.. jakos mnie nastraszyla troszke. Ale zwolnienie wypisala , w nastepny czwartek mam isc z wynikami
 
No sorry dziewczyny ale połączenie jajka i nutelli, oraz kabanosa z serkiem homogenizowanym sprawia, że mi wracają mdłości :D

Placki ziemniaczane też jem ze śmietaną i cukrem, ale nie trę do nich cebuli :p Polecam placki z potartej cukinii pychotka.

Mi mdłości już przeszły ale mnie nadal od wielu rzeczy które wcześniej jadłam odrzuca, więc sobie dogadzam i robię na co akurat mam ochotę, a że to głównie bezmięsne dania to mój mąż cierpi :p

Dzisiaj nakupiłam pierś z kurczaka, mrożonkę chińską i makaron ryżowy na jakąś chińską wariacje.
Fasolę i warzywka na zupę fasolową.
I jeszcze za mną chodzą gołąbki to może w weekend się skuszę :D
Dzisiaj były kupne pierogi z serem.
 
Byłam dzisiaj zanieść zwolnienie do pracy... tragedia... szefowa zaczęła się po mnie drzeć, głupio wzdychać i kręcić głową. Bo jej niby kłopotów narobiłam i będzie miała przeze mnie więcej pracy... potem to chyba do niej dotarło i do mnie jeszcze dzwoniła, tym razem na spokojnie i miło. Ale i tak jej nie wierze, mam przyjść jeszcze w poniedziałek i wiem że będzie powtórka...
A o tym że mnie wydymała na 100zl nawet nie wspomnę
Wspólczuję, że musisz sie stresować przez jakąś chamską babę, której przyszło być twoją szefową :(
 
Dziewczyny byłam dzisiaj na tej pierwszej wizycie , niea liczac izby przyjec. Z ostatniej miesiaczki wychodzi mi 7/8 tydzień, a z usg 5t5 . Pokazalam jej moje wyniki z bhcg ktore robilam jak poradnia byla nieczynna , dala mi skierowanie na kolejne badanie bhcg zeby zobaczyc jak jest na tym etapie zeby mogła cokolwiek stwierdzic :( troche sie obawiam.. myslicie ze moze byc taka roznica ze na usg 5t5 a z om 7/8 ? Nie moge doczekac sie jutra, zrobie te wyniki i o 15 sprawdze na internecie.. jakos mnie nastraszyla troszke. Ale zwolnienie wypisala , w nastepny czwartek mam isc z wynikami
Spokojnie! Ja mialam 2 tyg roznicy wg om i usg. Glowa do gory i jutro czekam na wyniki ;-)
 
Dziewczyny byłam dzisiaj na tej pierwszej wizycie , niea liczac izby przyjec. Z ostatniej miesiaczki wychodzi mi 7/8 tydzień, a z usg 5t5 . Pokazalam jej moje wyniki z bhcg ktore robilam jak poradnia byla nieczynna , dala mi skierowanie na kolejne badanie bhcg zeby zobaczyc jak jest na tym etapie zeby mogła cokolwiek stwierdzic :( troche sie obawiam.. myslicie ze moze byc taka roznica ze na usg 5t5 a z om 7/8 ? Nie moge doczekac sie jutra, zrobie te wyniki i o 15 sprawdze na internecie.. jakos mnie nastraszyla troszke. Ale zwolnienie wypisala , w nastepny czwartek mam isc z wynikami
Wszystko jest możliwe - długie bądź nieregularne cykle, wyjątkowo późna owulacja.
Oby wszystko było dobrze :)
 
Dziewczyny byłam dzisiaj na tej pierwszej wizycie , niea liczac izby przyjec. Z ostatniej miesiaczki wychodzi mi 7/8 tydzień, a z usg 5t5 . Pokazalam jej moje wyniki z bhcg ktore robilam jak poradnia byla nieczynna , dala mi skierowanie na kolejne badanie bhcg zeby zobaczyc jak jest na tym etapie zeby mogła cokolwiek stwierdzic :( troche sie obawiam.. myslicie ze moze byc taka roznica ze na usg 5t5 a z om 7/8 ? Nie moge doczekac sie jutra, zrobie te wyniki i o 15 sprawdze na internecie.. jakos mnie nastraszyla troszke. Ale zwolnienie wypisala , w nastepny czwartek mam isc z wynikami

U mnie też jest taka rozbieżność, także spokojnie będzie wszystko dobrze..

Jezu jakie wariacje smakowe :szok: ja takim hardcorem nie jestem a chleb w jajku mi nigdy nie smakował :baffled:
Zjadła bym gołąbki!

A sikanie i krosty na twarzy wprowadzają mnie z równowagi każdego dnia. Ileż można sikac?
 
Spokojnie! Ja mialam 2 tyg roznicy wg om i usg. Glowa do gory i jutro czekam na wyniki ;-)
Wszystko jest możliwe - długie bądź nieregularne cykle, wyjątkowo późna owulacja.
Oby wszystko było dobrze :)

Mam taka nadzieje ! W pierwszej ciazy tak sie nie balam jak teraz , i tez bylam na pierwszej wizycie 7/8 tydzień a bhcg zrobilam i wynosila ok 32000 , chcialabym zeby jutro byla podobna albo chociaz podobnie. Duzo mi daja wasze odpowiedzi na moje posty :) bede dawala.znac aby wyswietli sie ze są wyniki ! W poprzedniej.ciazy mialam termin na 31 marzec i teraz wychodzi identycznie, smiesznie :)
 
reklama
U mnie też jest taka rozbieżność, także spokojnie będzie wszystko dobrze..

Jezu jakie wariacje smakowe :szok: ja takim hardcorem nie jestem a chleb w jajku mi nigdy nie smakował :baffled:
Zjadła bym gołąbki!

A sikanie i krosty na twarzy wprowadzają mnie z równowagi każdego dnia. Ileż można sikac?
Zeby to sikanie bylo.. kilka kropli ledwo skapnie xP
 
Do góry