reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
To też moja pierwsza Ale nie biorę tych historii w ogóle do siebie. Każdy poród jest inny i nie można się źle nastawiac. Z resztą jak się będzie szło od razu że złym nastawieniem to na pewno nie pomoże.
Pamiętam jak przed pierwszym porodem myślałam sobie "tyle kobiet codziennie rodzi to co ja nie urodzę?" :D
Matka natura już tak to sprytnie wymyśliła, że pod koniec było już mi tak ciężko, że zamiast strachu było tylko marzenie żeby już w końcu urodzić :p
 
reklama
Ja mam małą wadę wzroku, za to zwapnienia na dnie oka i odklejanie się siatkówki, więc nie powinnam rodzić. To powinien ocenić lekarz, nie każda wada wzroku kwalifikuje do CC.


Edit: dziewczynki, jecie jakieś multiwitaminy, suplementy?
Ja brałam tylko folik i tyle. Podobno powinno się jeść kwasy Omega, jod i inne pierwiastki, ale jest dużo preparatów i ciężko ocenić, co jest dobre i przyswajalne, a co syntetyczne i bezwartościowe.
 
Ale za to jak jest wesoło.
No i mało czasu spędzamy w domu, często idziemy na rower, rolki czy basen. A właśnie, orientuje się ktoś, czy w ciąży można ćwiczyć? Rozciąganie, brzuszki, przysiady? Czy to może zaszkodzić?
 
reklama
Do góry