reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja tez coś ostatnio nie mam apetytu niby mdłości prawie wcale nie mam ale jeść nie mogę.. dzisiaj zrobiliśmy grilla a mnie od wszystkiego odrzuciło i ugotowałam kalafiora i zjadłam z bułka...
 
U mnie też ciężko z jedzeniem. Na śniadanie musze miec szynke bo ani ser ani dżem ani nic mi nie wchodzi. Wczoraj zapomniałam kupić i jadlam chleb z samym maslem. Taka byłam zła że myślałam że mojego zabije[emoji12] Nie ma lekko
 
Ja właśnie średnio nabiał toleruje tym bardziej na śniadanie więc kiepsko. Ale jeszcze jajka są ok. Tylko że też nie kupiliśmy wiec rano byłam zrozpaczona. Ale bylismy już na zakupach na szczęście [emoji12]
 
O ja muszą być pyszne z własnego ogrodu. My co prawda mamy działkę ale nikt nie ma zamiłowania do ogrodnictwa[emoji12]

Co roku mam ogórki, sałatę, szpinak, bakłażany, szczypiorek, ogórki, koperek, marchewkę, pietruszkę, dynię piżmową, cukinię, zioła, i costam jeszcze. Roboty przy tym mnóstwo. Ale fajnie rano przejść się po świeże.
 
Działkę rodzice mieli w Polsce. Nie lubiałam chodzić. Dopiero w pewnym wieku zrozumiałam dlaczego ludzie lubią mieć swoje. A jak się ma mieszkanie w bloku, to człowiek chce odpocząć od czterech ścian. Mam ten komfort mieszkać w domku. Trawy trochę jest. Kwiatki. Ogród. Huśtawka. Nawet kosz do koszykówki [emoji12] kiedyś nawet stół bilardowy był. Ale za bardzo zagracać dom.
 
Ja właśnie średnio nabiał toleruje tym bardziej na śniadanie więc kiepsko. Ale jeszcze jajka są ok. Tylko że też nie kupiliśmy wiec rano byłam zrozpaczona. Ale bylismy już na zakupach na szczęście [emoji12]
Ja w tej ciazy calkowicie odrzucilam nabial, bo mnie odrzucilo od tego ;)
Dzemy tez odpadaja, bo do cukru tez mam awersje.
Na sniadania i kolacje jem tylko kanapki z szynka i pomidorem :D
 
reklama
Działkę rodzice mieli w Polsce. Nie lubiałam chodzić. Dopiero w pewnym wieku zrozumiałam dlaczego ludzie lubią mieć swoje. A jak się ma mieszkanie w bloku, to człowiek chce odpocząć od czterech ścian. Mam ten komfort mieszkać w domku. Trawy trochę jest. Kwiatki. Ogród. Huśtawka. Nawet kosz do koszykówki [emoji12] kiedyś nawet stół bilardowy był. Ale za bardzo zagracać dom.
Ja tez to doceniam, ze mam dom. Mieszkalam do 19 r zycia w bloku zawsze mowilam,ze nie chce na wies, a tu proszę spodobalo mi sie tym bardziej jeśli ma sie dzieci, ja sobie cos porobie syn sie bawi mam go na oku, a w bloku musiałabym typowo poswiecic tylko czas na wyjscie na dwor.
 
Do góry