reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
O jabłecznik zjadłabym. Moja czwarta ciąża i jedno dziecko mam. Na l4 zawsze miałam chodzące. Wiadomo czasem lepiej dmuchać na zimne. Ale tak jak mówisz nikt nie będzie latał zaraz po mieście jak szalony.
 
reklama
O jabłecznik zjadłabym. Moja czwarta ciąża i jedno dziecko mam. Na l4 zawsze miałam chodzące. Wiadomo czasem lepiej dmuchać na zimne. Ale tak jak mówisz nikt nie będzie latał zaraz po mieście jak szalony.
No wcześniej tez mialam,a ten dal mi z kolei,ze leżeć,ale myślę,ze jak mu powiem o co chodzi to zrozumie.
 
A Twoja mała zna butelkę?
Moje dziewczyny nigdy butelki w ustach nie miały :)
Po kp przeszłam na bidon i doidy, teraz też najmłodsza bidon ma opanowany, więc u nas po cycu będzie to, co zna i lubi :)

Żadnego mleka oprócz mojego nie tknie. Etyn tkwi problem. Dwoję się i troję. Kubków, butelek w domu masa. Wodę z nich wypije. Mleka modyfikowanego nie tknie.
 
Cześć dziewczyny, można dołączyć jeszcze?
Dziś mam 8tc+2d ciąży i leżę chora w domu z najmlodszą, też chora córą. Reszta rodziny bawi się na grillu u znajomego.
Na pierwszej wizycie byłam u lekarza dwa dni temu (tak wcześnie tylko dlatego, że mnie mocno rozłożyło); teraz czekam na list ze szpitala z terminem kolejnej wizyty, zapewne ok 12tc

Pozdrawiam Was
 
Cześć! Dostajesz listy z terminem? Nie umawiasz się z wizyty na wizytę?
Zdrówka dla Ciebie i córki!!

Ale się objadłam pomidorkami z ogródka!! Pełna jestem. Ale takie dobre słodkie zolte pomidorki. Ogórki też zebralam i jutro będę siedzieć i zaprawiać.

A powiedzcie mi polska kiełbasę mogę. Mąż przywiózł taka ładna, pachnie nieziemsko, choć trochę mnie cofnęło ale jak co będę jadła nie oddychając :D albo ja zaparze... ?
 
Na pierwszą wizytę w szpitalu, kiedy też będę mieć usg dostaje list z terminem; na następne już się umawiam bezpośrednio

Dziękuję za życzenia zdrowia. Przyda się :)
 
Cześć dziewczyny, można dołączyć jeszcze?
Dziś mam 8tc+2d ciąży i leżę chora w domu z najmlodszą, też chora córą. Reszta rodziny bawi się na grillu u znajomego.
Na pierwszej wizycie byłam u lekarza dwa dni temu (tak wcześnie tylko dlatego, że mnie mocno rozłożyło); teraz czekam na list ze szpitala z terminem kolejnej wizyty, zapewne ok 12tc

Pozdrawiam Was
Witaj gratulacje i zdrowka dla was
 
Cześć! Dostajesz listy z terminem? Nie umawiasz się z wizyty na wizytę?
Zdrówka dla Ciebie i córki!!

Ale się objadłam pomidorkami z ogródka!! Pełna jestem. Ale takie dobre słodkie zolte pomidorki. Ogórki też zebralam i jutro będę siedzieć i zaprawiać.

A powiedzcie mi polska kiełbasę mogę. Mąż przywiózł taka ładna, pachnie nieziemsko, choć trochę mnie cofnęło ale jak co będę jadła nie oddychając :D albo ja zaparze... ?
Ja tam jadlam ostatnio kielbache taka sucha na kanapki pol a drugie pół w łapę[emoji23]
 
reklama
Do góry