reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja tez w brzuchu na plusie...niedawno mama wszyla mi krotkie spodenki, bo byly sporo za duze a wczoraj je zalozylam to ledwo dopielam i w sklepie musialam odpiac zamek hah :D
 
reklama
Nie lubię jak mi się gmera przy sutkach (no może raz na jakiś czas pod wpływem silnych emocji [emoji23][emoji23])i nie wiem jak będzie z kp, oczywiście spróbuję i zobaczymy jak to będzie szło [emoji16][emoji57]
Mam dziś atak na czwkoladowe...kupiłam nutellę - ostatni raz kupowałam ją kilka lat temu !!! 7daysy czekoladowe,zapas czekolady...masakra [emoji16]no ale kto mi zabroni [emoji16]
 
Nie lubię jak mi się gmera przy sutkach (no może raz na jakiś czas pod wpływem silnych emocji [emoji23][emoji23])i nie wiem jak będzie z kp, oczywiście spróbuję i zobaczymy jak to będzie szło [emoji16][emoji57]
Mam dziś atak na czwkoladowe...kupiłam nutellę - ostatni raz kupowałam ją kilka lat temu !!! 7daysy czekoladowe,zapas czekolady...masakra [emoji16]no ale kto mi zabroni [emoji16]
Nalesniki lub placki z nutella i bananem <3
 
Nie lubię jak mi się gmera przy sutkach (no może raz na jakiś czas pod wpływem silnych emocji [emoji23][emoji23])i nie wiem jak będzie z kp, oczywiście spróbuję i zobaczymy jak to będzie szło [emoji16][emoji57]
Mam dziś atak na czwkoladowe...kupiłam nutellę - ostatni raz kupowałam ją kilka lat temu !!! 7daysy czekoladowe,zapas czekolady...masakra [emoji16]no ale kto mi zabroni [emoji16]
no i wszystko wyjdzie "w praniu" z karmieniem ;-) nie ma co sie nastawiac na nic zeby sie pozniej nie rozczarowac i nie przezywac
 
Na czczo to na czczo.

Glukoza z obciążeniem to jest z wypiciem.
Ja taka będę musiała zrobić jakos na dniach.Nie mialamPopieram !


Mój apetyt -100... i to uczucie zjadłabym coś ale nie wiem co...
Czyli nie robię, bo taki zwykły cukier mialam robiony. Ja od rana jadłam platki z mlekiem, koktajl, teraz jogurt z truskawkami pokrojonymi i crunchy
 
reklama
A ja uwielbiałam karmić piersią :) I bardzo się cieszyłam że mogę. Ale moja córa na szczęście nie była z tych przyssawek - najadła się i odklejała się. Ale jakos w tym czasie kilka moich koleżanek na mm miało problem z dopasowaniem mleka i mi tak zostało że mam uraz do mm.

Co do spania - to ja śpię z córką zawsze jak jest chora. Łatwiej mi wtedy. I potem zwykle 2-3 tyg zajmuje jej powrót do swojego pokoju - teraz jakoś tak wyjątkowo długo...

@AngelMum ja przez całą końcówkę ciąży z Młodą jadłam tylko słodycze :) nic innego nie dawałam rady w siebie wmusić. Ale skończyło się na szczęście tylko na +14 kg :)
Teraz to mam ochotę tylko na płatki z mlekiem :) I gęste soki.
 
Do góry