reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
2 grupa moze świadczyć o.stanie zapalnym, infekcji ;)
Ale jest to zupelnie prawidlowa grupa dla koboet, ktore wspolzyja. Ja np w ciazy i po porodzie mialam 2 przez 3lata. Nic nigdy mi nie kazal gin na to brac. Dopiero w zeszlym roku jakims cudem zalapalam sie na 1 grupe. Ale spokojnie, dwojka jest ok, nie trzeba sie niczym martwic :). Przynajmniej takie jest moje zdanie.
 
Nie wiem kiedy ja Was doczytam i bede wreszcie na biezaco :p
Mnie w tej ciazy najbardziej przeraza to,ze bede musiala zostawic na te 3 doby synka :-( Spi z nami w lozku,nie moge go za nic przelozyc do lozeczka,beze mnie nie zasnie. Martwie sie tym strasznie, najchetniej zabralabym go ze soba... Moze jakby byl troche starszy to byloby lzej? Pospiszylismy sie chyba z drugim dzieckiem, ale z drugiej strony ja mam juz prawie 31 lat...
 
Nie wiem kiedy ja Was doczytam i bede wreszcie na biezaco :p
Mnie w tej ciazy najbardziej przeraza to,ze bede musiala zostawic na te 3 doby synka :-( Spi z nami w lozku,nie moge go za nic przelozyc do lozeczka,beze mnie nie zasnie. Martwie sie tym strasznie, najchetniej zabralabym go ze soba... Moze jakby byl troche starszy to byloby lzej? Pospiszylismy sie chyba z drugim dzieckiem, ale z drugiej strony ja mam juz prawie 31 lat...
U mnie podobna sytuacja mały ma 2 lata prawie, śpi z nami od urodzenia oczywiście bez mamy ani rusz a zrobił się ostatnio taki rzep że najchętniej by patrzył na mnie i głaskal cały dzień i nie daj boże jak znikam mu z pola widzenia. Kocham go nad życie i tej marcowej rozlaki tak samo się boje, matki maja chyba tendencje do przesady ale ja to będę wyć jak dziecko że go będę musiała zostawić, eh
 
Ale jest to zupelnie prawidlowa grupa dla koboet, ktore wspolzyja. Ja np w ciazy i po porodzie mialam 2 przez 3lata. Nic nigdy mi nie kazal gin na to brac. Dopiero w zeszlym roku jakims cudem zalapalam sie na 1 grupe. Ale spokojnie, dwojka jest ok, nie trzeba sie niczym martwic :). Przynajmniej takie jest moje zdanie.
Zarówno Stokrotenka i Begera mają rację ;)
Kiedyś wymaglowałam o to lekarzy :D
2 grupa jest zupełnie prawidłowa dla kobiet współżyjących, ale moze świadczyć o ukrytej infekcji.
I stąd się dowiedziałam od miłej i stosunkowo młodej ginekolog, że kobiety powinny przyjmować profilaktycznie raz na jakiś czas probiotyk, pałeczki kwasu mlekowego :)
 
Bylam w lux medzie.
Nic nie wspomniał o prenatalnych. Jedynie usg miedzy 11 a 14 tyg.
Zero jakiejś opieki... czy ja az tak dużo oczekuje ? Popatrzył na wyniki, usg i założył kartę.
I patrzy na mnie I mówi "A teraz pytania", ja zszokowana i wkurzona mowie ze to moja pierwsza ciąża to nie wiem nawet o co pytać. No to powiedzial zebym zrobila wszystkie badania ktore mam w pakiecie bez skierowania.

The end...

Hej dziewczyny, śledzę Was na bieżąco ale ciężej czasem z odpisywaniem. Mnie dziś dopadła migrena, no masakra jakaś, łeb rozsadza.

Jeśli chodzi o ten luxmed to może zmień lekarza ? Jesteś z Warszawy? Ja dziś dostałam cały komplet skierowań i muszę je zrobić do piątku bo 10.08 następna wizyta, a nie pamietam ile się czeka na te poufne badania.
Ja jestem zadowolona z luxmedu, mam lekarza do którego się nie zapisuje tylko przychodzę na dodatkowego pacjenta bo zapisy do niego dopiero na wrzesień październik [emoji23].

A przy zakładaniu karty ciąży nie dostałaś takiej informacji kiedy i jakie badania powinny być wykonywane? Może o to mu chodziło chociaż ciężko powiedzieć bo czasem to naprawdę imbecyle. No i tradycyjnie chciałam się zapisać na USG i oczywiście pierwszy wolny termin pod koniec września wiec znowu trzeba będzie do nich dzwonić i tłumaczyć...

Jeśli chodzi o te dostawki do łóżka to ja sobie tak zrobiłam najpierw z drewnianej kołyski a teraz łóżeczko tez mam tak rozmontowane i powiem Wam ze świetna sprawa, bo jak nie raz w nocy miałabym ta swoją słonice z łóżeczka wyciągać to by mnie chyba przeważyła [emoji23][emoji23]

Idę spać bo ledwo to napisałam- ah ten ból głowy. Dobrej nocy dziewczyny!
 
To moj synek jest w podobnym wieku, w czerwcu skonczyl dwa latka. Troche mnie pocieszylas,ze nie tylko ja tak wariuje... A jak myslisz o spaniu juz pozniej z malenstwem? We 4?
 
reklama
Eh pożalę się Wam. Koszmarną miałam noc. Chyba te upały wszystkim już przeszkadzają. Moje dziecko ma 4lata i odkad skonczylo rok spi w swoim pokoju. Ostatnio taka sie przylepa zrobila, ze musze sie z nia klasc, a potem wracam do sypialni. Wczoraj przeszla sama siebie. Jakis koszmar ja chyba meczyl, bo chlipala, budzila sie ciagle. Wreszcie dla obopolnej korzysci wzielam ja do nas do sypialni i spalismy we 3. Ale i tak sie budzila. A ja do pracy na 7 ide i o 6:15 musze wyjsc. Masakra. Ledwo na oczy widze :D.
 
Do góry