reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja znowu teraz uzywam dady tych zielonych nie premium i są super. Teraz mielismy na probe Tesco.loves babies czy jakos tak i tez spoko.
Lubilam z lidla Toujoursy ale teraz zrobili.inne i juz uczulają
Z lidla lepsze Lupilu, te o ktorych piszesz mi nie podchodzily, jakies dziwne byly :p
 
reklama
Ciekawostka... te oryginalne pampersa są zupełnie inne na polski rynek i np na norweski. Te tutaj, z tego co czytałam są lepsze, bez chemii i nieperfumowane. Dziewczyny nie raz pisały ze pojechały do polski nie biorąc zapasu, ze tam kupią a raptownie w Polsce problem z pupą... tak samo słoiczki z obiadkami. Trochę żal ze na Polskę idzie gorszy produkt...
Tez o tym slyszalam!
W ogole, to mysla ze w Polsce ludzie sa z gowna i gowno mozna im wciskac - przepraszam za wyrazenie, ale krew mnie zalewa, ze np. Elmex na niemiecki rynek jest bez chemii, a na polski gorszy sklad; Laysy na swiecie lepiej pieczone bez oleju palmowego, a w Polsve z konserwantami; paluszli rybne w Anglii z fileta, u nas czesto z mielonki i masy paniery. I tak sobie mozna wyliczac.
My z mezem bardzo patrzymy na sklady produktow, niezawsze drogie lub markowe to lepsze. Jak sie troche posprawdza, to w tym swiecie pelnym chemii mozna jesc lrpiej niz smieciowo.
 
Takie cos
No to spoko te 300. Ale faktycznie to na krótko w sensie z 6 mcy
Screenshot_20180801-113315.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180801-113315.jpg
    Screenshot_20180801-113315.jpg
    40,9 KB · Wyświetleń: 229
Tez o tym slyszalam!
W ogole, to mysla ze w Polsce ludzie sa z gowna i gowno mozna im wciskac - przepraszam za wyrazenie, ale krew mnie zalewa, ze np. Elmex na niemiecki rynek jest bez chemii, a na polski gorszy sklad; Laysy na swiecie lepiej pieczone bez oleju palmowego, a w Polsve z konserwantami; paluszli rybne w Anglii z fileta, u nas czesto z mielonki i masy paniery. I tak sobie mozna wyliczac.
My z mezem bardzo patrzymy na sklady produktow, niezawsze drogie lub markowe to lepsze. Jak sie troche posprawdza, to w tym swiecie pelnym chemii mozna jesc lrpiej niz smieciowo.
Jak te jedzenia fit to nawet w składzie maja chemie i ten olej, wciskaja nam kity czlowiek czyta bez chemii na przodzie,a z tylu pelno skladnikow tych co nie trzeba
 
Dokładnie tak, chyba ze drewniane dostawki to one tansze sa do 200zl
Nowa dostawka (nie drewniana) na Allegro kosztuje już nawet 250 zl. Myśle ze różnica polega jedynie na tym, ze nie jest firmowa. Ja do używanej i tak bym musiała kupić nowy materac (jakoś do używanego bym się nie przekonała) to bym pewnie dobiła do ceny nowej firmowej dostawki.
 
O super ze powstał taki wątek ja uwielbiam przeglądać rzeczy dla dzieci i czesto przeglądałam inne watki zakupowe a tu w końcu będziemy mieli nasz :)Trzymam kciuki za wizytyPampersyO to jest to co ja tez chce :) i jeszcze chce taki bujaczek 3w1 Zobacz załącznik 883613
My mamy ten bujaczek ze zdjecia i to byl najlepszy zakup wtedy :) polecam :D
 
reklama
Nowa dostawka (nie drewniana) na Allegro kosztuje już nawet 250 zl. Myśle ze różnica polega jedynie na tym, ze nie jest firmowa. Ja do używanej i tak bym musiała kupić nowy materac (jakoś do używanego bym się nie przekonała) to bym pewnie dobiła do ceny nowej firmowej dostawki.
Mozliwe ja przykładowo pokazalam i chyba ta drewniana bardziej by mi pasowala w wymiarach od od łóżka do sciany, ale na to czas po ogladac mozna i tyle poki co
 
Do góry