reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja tam wolę jednak używane ubrania - zupełnie inna jakość. Za cenę nowego w pepco (które po kilku praniach będzie jak szmata - wiem bo kiedyś miałam faze na nowe) mam dobrej jakości z ciucha... No bo skoro w chiuchu jeszcze wyglądają przyzwoicie (czasem jak nowe) - to znaczy że musza być porządne
Ja mam taki swoj ulubiony ciucholand, gdzie sa ubrania tylko w bardzo dobrym stanie, poukladane, pachnie.
Cale zycie omijalam takie sklepy, bo mnie przytlaczaly i nie umialam wyszukiwac perelek. Teraz bez problemu kupuje po 1zl/szt ubranka dla dzieci w stanie idealnym.
W ogole mam hopla na punkcie angielskich siciowek, a jakosc tych ubran jest naprawde bardzo dobra.
Nie mam nic przeciwko Pepco, moje dzieci tez maja stamtad ubrania, lecz jakosc troche lezy - czesto gorszej jakosci bawelna wyciaga sie, mechaci, spiera. Takie jednosezonowki, gdzie raczej kolejne dziecko juz ich nie zalozy, a ja lubie wykorzystywac ubrania ponownie :)
 
Cóż to za furka? Chwal się ;-) zaraz zaloze temat wyprawkowy!
O super ze powstał taki wątek ja uwielbiam przeglądać rzeczy dla dzieci i czesto przeglądałam inne watki zakupowe a tu w końcu będziemy mieli nasz :)
WIZYTY

01.08.-10:00 @magdalena. wizyta po skierowanie na usg
01.08.- 17:00 @Stokrotenka23 wizyta
01.08.-17:30 @iskierka2610

Powodzenia!!
Trzymam kciuki za wizyty
A co planujecie pampersy czy pieluchy?
Pampersy
Ja bym chciala cos takiego na początek uzywane jak sie uda, chyba ze ten kosz ma jeszcze ciotka to wtedy kosz i lozeczkoZobacz załącznik 883590
O to jest to co ja tez chce :) i jeszcze chce taki bujaczek 3w1
IMG_20180801_111403.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180801_111403.jpg
    IMG_20180801_111403.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 275
A ciuszki to pewno w większości tez uzywane znam 2 ciucholandy w ktorych raz w tygodniu jest wszystko po 2zl i idzie upolowac super rzeczy
 
O super ze powstał taki wątek ja uwielbiam przeglądać rzeczy dla dzieci i czesto przeglądałam inne watki zakupowe a tu w końcu będziemy mieli nasz :)Trzymam kciuki za wizytyPampersyO to jest to co ja tez chce :) i jeszcze chce taki bujaczek 3w1 Zobacz załącznik 883613
Bujaczek tez fajny pelno tego na necie. A mi ta dostawka by pasowala akurat tyle miejsca z boku mam, a lozeczko już bym chciala,aby w pokoiku dziecka bylo jak bedzie większe
 
Tak pisze tutaj to chociaż czas leci zapominam o wizycie i tym stresie co bedzie. Stram sie myśleć pozytywnie oby lekarz tez mial pozytywna wiesc
 
reklama
Ja z synem uzywalam pampersa do konca były drogie,ale tylko one wydawały sie byc najlepsze i nie mial uczulenia, kiedys dada sprobowalam ,bo kowie pol ceny ponad,ale bylo mokro jak w bajorze wcale nie wsiakaly siki
Moje dzieci nie mialy uczulenia na zadne pampersy, wiec u nas najczesciej byly Dady (te fioletowe Premium najlepsze moim zdaniem, bo najciensze) ale tez z Tesco (bardzo fajne),Rossmana (za sztywne), Lidla (dobre), Bambino, Happy Bella i Huggies, gdy jeszcze byly dystrybuowane na Polske, z oryginalnego Pampersa te biale Care, jak byly w promocji to kupowalam.

Teraz cenowo wszystkie pieluchy jednorazowe stoja na podobnym poziomie. Nawet oryginalne pampersy mozna kupic w takiej samej cenie jak Dady, gdy jest promocja, a jest czesto.
 
Do góry