reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Witam wlasnie sie obudzilam i oczywiście przed wstaniem z łóżka musialam zajrzeć :) ja tez 2 pierwsze ciaze w wieku ok 20 lat i przechodzilam lajtowo teraz po 30 i widze ze przechodze całkiem inaczej juz nie tak lajtowo.
@paulina.blachut ja jestem ze Śląska okolice Rybnika Żor Wodzisławia (tak posrodku) [emoji4]
 
reklama
Hej dziewczyny ja się właśnie obudziłam bo jakiś pacan ściana drzewo no i nie da się spać oprócz tego pęcherz już tak pełny że trzeba było I tak wstać oczywiście zgaga z rana to już u mnie norma czytałam że jak kobieta ma częste zgagi w ciąży to że dziecko będzie miało dużo włosów ciekawe czy są tu dziewczyny ze Śląska jak tak to z jakich okolic ja z żywca
Ja z Bytomia :)
 
Hej dziewczyny ja się właśnie obudziłam bo jakiś pacan ściana drzewo no i nie da się spać oprócz tego pęcherz już tak pełny że trzeba było I tak wstać oczywiście zgaga z rana to już u mnie norma czytałam że jak kobieta ma częste zgagi w ciąży to że dziecko będzie miało dużo włosów ciekawe czy są tu dziewczyny ze Śląska jak tak to z jakich okolic ja z żywca
Z chodzeniem do kibelka to tez sie mam, potrafie pare razy w nocy wstawac ,co trochu latam
 
Ja tak samo strach że nie wiem co ze sobą zrobić. Jeszcze za chwile teściowa mnie na jakieś zakupy zabiera i nie wiem jak to wytrzymam bo upał, że człowiek stoi i się poci.
 
ania_ka- witam serdecznie i gratuluję :laugh2:. Słuchajcie bo trochę wybilam się z cen USG ale dzwoniłam umówić się na prenatalne do lekarza u którego robiłam usg u obu chłopaków i cena mnie zaskoczyła. 400 zł :szok:.. czy to kwota adekwatna do dzisiejszych cen?
 
ania_ka- witam serdecznie i gratuluję :laugh2:. Słuchajcie bo trochę wybilam się z cen USG ale dzwoniłam umówić się na prenatalne do lekarza u którego robiłam usg u obu chłopaków i cena mnie zaskoczyła. 400 zł :szok:.. czy to kwota adekwatna do dzisiejszych cen?
Wydaję mi sie dużo. Ja robilam w KAtowicach to placilam 260 zl a siostra też robila w KAtowicach Ale w innej placówce i płaciła 300-320 jakoś tak
 
reklama
ania_ka- witam serdecznie i gratuluję :laugh2:. Słuchajcie bo trochę wybilam się z cen USG ale dzwoniłam umówić się na prenatalne do lekarza u którego robiłam usg u obu chłopaków i cena mnie zaskoczyła. 400 zł :szok:.. czy to kwota adekwatna do dzisiejszych cen?
U mnie (wWawie) tyle kosztuje. 380 dokladnie

Dlatego w ramach pakietu z Luxmedu robie
 
Do góry