reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Postaram sie to przespac. Dostalam l4 ze wskazaniem lezec poki co nie przepisal nic chyba stwierdził ,ze nie ma sensu podawac cos ,ze sama natura ma decydowac
Na pewno wszystko będzie dobrze.


Dziewczyny czy wy też macie takie wzdęcia że aż brzuch jak w 20 tc? U mnie każdy kto mnie zobaczy to pyta czy ja w ciąży bo widać.
 
reklama
Adeline trzymaj sie dzielnie, bedzie dobrze na pewno.

Przepraszam, ze o tym pisze, mam nadzieje, ze nie bedzie dotyczyc zadnej z nas, ale poruszylas sprawe powrotu do pracy.
Dziewczyny pamietajcie, ze niezaleznie na jakim etapie jest ciaza kobietom przysluguje 8tyg macierzynskiego.
Link do: Prawa kobiety po poronieniu oraz martwym urodzeniu
Ja wiem w tamtym roku chowalam 18 tyg dziecko, skorzystałam z macierzyńskiego i zasilku pogrzebowego,ale jesli by na tym etapie ciąży to bylo nie chciałabym siedzieć w domu lepiej wrócić do pracy jak najszybciej
 
I zdrowe sie urodziło? Ja jakos nawet sie nie nastawiam, niby mówił,ze na razie czekamy jakos mega mnie nie straszył, ale powiedzial,ze nie podoba mu sie to i za tydzień sie okaże

Późniejsze badania wykazały, że wszystko było w porządku w 90%. 10% to jednak nie tak mało. Syn urodził się zdrowy. Wiem, że wielu rodziców uważa, że ich dzieci są szczególnie utalentowane, ale o moim powiedzieć, że jest utalentowany, to mało. Rok temu proponowano nam przenieść go dwie klasy wyżej. Ale zdecydowaliśmy zostawić go ram gdzie jest. Bardzo się nudzi w szkole, ale lubi się z dziećmi w swoim wieku. Ze starszymi o kilka lat może nie mieć takiego kontaktu. Nauczycielki zapewniają mu dodatkowe po ad poziom zajęcia.
 
reklama
Do góry