reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
A poniżej trafiłam do niego na USG w szpitalu pod koniec ciąży to teksty i po co pani słodycze żarła dlatego pani rozstępy ma
Nienormalny dziad jakby nie wiedział że rozstępy nie robią się od słodyczy tymnardziej że na synka to na słono raczej jadłam
 
reklama
Mój niedługo (mam nadzieję) były mąż właśnie się dowiedział. Papiery rozwodowe doszły. A jak doczytał pewnie alimenty i moją ciążę to mu się odechciało rozwodu... bo to bardzo dużo pieniędzy jest... samotne wychowanie dzieci wiecie darmowe jest. Z powietrza mam na wszystko wziąć.
Na fejs nigdy nie wstawiam. Mało kiedy nawet jestem. Jak dla mnie to maszyna próżności. Ale wiecie co było jakbym najpierw zamieściła że jestem singlem, a potem dała zdjęcia z usg? [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Mój niedługo (mam nadzieję) były mąż właśnie się dowiedział. Papiery rozwodowe doszły. A jak doczytał pewnie alimenty i moją ciążę to mu się odechciało rozwodu... bo to bardzo dużo pieniędzy jest... samotne wychowanie dzieci wiecie darmowe jest. Z powietrza mam na wszystko wziąć.
Na fejs nigdy nie wstawiam. Mało kiedy nawet jestem. Jak dla mnie to maszyna próżności. Ale wiecie co było jakbym najpierw zamieściła że jestem singlem, a potem dała zdjęcia z usg? [emoji23][emoji23][emoji23]
Hehe dobre,ale by gadali, a twój w szoku [emoji23]
 
Jejku dziewczyny jakie straszne rzeczy piszecie.jacy ludzie potrafią być okrutni[emoji17]A lekarze brak słów[emoji34]przykre jest to ze niektóre z was musiały przejść takie rzeczy
To ile z nas na jutro wizyte?ja dopiero mam na 18[emoji19]
Wcielam właśnie makaron z serem ale smakował [emoji39]
 
Jejku dziewczyny jakie straszne rzeczy piszecie.jacy ludzie potrafią być okrutni[emoji17]A lekarze brak słów[emoji34]przykre jest to ze niektóre z was musiały przejść takie rzeczy
To ile z nas na jutro wizyte?ja dopiero mam na 18[emoji19]
Wcielam właśnie makaron z serem ale smakował [emoji39]
Ja ciut lepiej 17.00
 
Jejku dziewczyny jakie straszne rzeczy piszecie.jacy ludzie potrafią być okrutni[emoji17]A lekarze brak słów[emoji34]przykre jest to ze niektóre z was musiały przejść takie rzeczy
To ile z nas na jutro wizyte?ja dopiero mam na 18[emoji19]
Wcielam właśnie makaron z serem ale smakował [emoji39]
Ja mam w srode w lux medzie bo karte ciazy chce zeby badania porobic i dopytam o badania prenatalne
 
Jejku dziewczyny jakie straszne rzeczy piszecie.jacy ludzie potrafią być okrutni[emoji17]A lekarze brak słów[emoji34]przykre jest to ze niektóre z was musiały przejść takie rzeczy
To ile z nas na jutro wizyte?ja dopiero mam na 18[emoji19]
Wcielam właśnie makaron z serem ale smakował [emoji39]
Chyba 4 osoby albo 5 :) ja mam na 15:45...ide bez meza wiec chyba zwariuje w poczekalni
 
Moja była bratowa była już po terminie porodu gdy pojechała do szpitala bo ruchów nie czuła. Niestety okazało się że mała się udusila. Wiadomo szok. A lekarz prosto z mostu, dziecko nie żyje, musisz urodzic... I co ryczysz postarasz się o drugie!!! To jest dopiero debil!!!

Co za ludzie! U nas nie dość że by go z miejsca zwolnili, to jeszcze na bank miałby sprawę w sądzie.
 
reklama
Do góry