reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja sie ciesze,ze kazdy o tym mowi, matka prawnik tym problem sie ostatnio zajela w gazecie jest temat traktowania kobiet po staracie. Kiedys byl to tamat tabu teraz mowi sie o tym i kobiety nie sa same z tym wszystkim
 
Są nawet grupy szyjące malusieńkie rożki, ubranka dla takich maluszków, maluszków aby godnie zostały pochowane. Chociaż jest o wiele debili,którzy tragedii rodziny oczekującej chore śmiertelnie dziecko nie uszanują. Ja oprócz tych kilku lekarzy bez serca ogólnie byłam dobrze trakrowana przez własnego lekarza oraz jak pojechaliśmy do porodu. Po porodzie przewieziona zostałam na patologię,żeby nie być na porodówcę i oczywiście do sali gdzie byliśmy sami.

Niestety nigdy nie wiemy co nas w życiu spotka...
 
Są nawet grupy szyjące malusieńkie rożki, ubranka dla takich maluszków, maluszków aby godnie zostały pochowane. Chociaż jest o wiele debili,którzy tragedii rodziny oczekującej chore śmiertelnie dziecko nie uszanują. Ja oprócz tych kilku lekarzy bez serca ogólnie byłam dobrze trakrowana przez własnego lekarza oraz jak pojechaliśmy do porodu. Po porodzie przewieziona zostałam na patologię,żeby nie być na porodówcę i oczywiście do sali gdzie byliśmy sami.

Niestety nigdy nie wiemy co nas w życiu spotka...
Ja właśnie dostalam rozek,czapeczke, odcisk stopek
 
My dostaliśmy ze szpitala ubranka dla dziewczynek i tez odciski raczek i stopek, zdjęcia i kabelki do którymi mała była podłączona do aparatury. Pielęgniarka nam tez napisał pamiętnik z 20 h życia małej ale przeczytałam go tylko raz i narazie nie jestem gotowa zajrzeć tam znowu... [emoji17] boje się spotkać znowu tej lekarki w szpitalu bo nie wiem jaka będzie moja reakcja
 
My dostaliśmy ze szpitala ubranka dla dziewczynek i tez odciski raczek i stopek, zdjęcia i kabelki do którymi mała była podłączona do aparatury. Pielęgniarka nam tez napisał pamiętnik z 20 h życia małej ale przeczytałam go tylko raz i narazie nie jestem gotowa zajrzeć tam znowu... [emoji17] boje się spotkać znowu tej lekarki w szpitalu bo nie wiem jaka będzie moja reakcja
Odciski właśnie też mam i mam je zawsze przy sobie. Pamiętnik o ja....ja raz tylko czytałam sekcję zwłok i to bardzo szybko i nie wracam,a taki pamiętnik o ja...wiem, że to boli jednak przyjdzie kiedyś czas,że siądziesz sama przeczytasz,wypłaczesz morze łez...to są naoczne pamiątki naszych dzieci. One były i dla nas nadal są i nic tego nie zmieni !!! Nie mam ziemskich dzieci jednak jestem mamą!!! Mamą Aniołków, jednego było dane mi tulić do piersi, przepraszam i powtarzać,że już teraz będzie zdrowy z rodzeństwem tam w niebie i że mają nad nami czuwać...
 
Jak ktoras z Was ma pakiet z lux medu to zapytajcie na infolinii czy nie obejmuje prenatalnych bo mi powiedzieli ze mam łącznie z Pappą tylko skierowanie musze miec od gina. Chyba tam zrobie bo 500 zl to troche duzo zwlaszcza ze chwilowo utrzymujemy sie z jednej wyplaty
 
Boże rycze :( Nie wyobrazam sobie jak to jest stracic dziecko...chyba bym sie nie pozbierala. Wspolczuje bardzo tym, ktore przeszly przez to... A to traktowanie lekarzy jakas masakra...co oni robia w tym zawodzie skoro nie maja za grosz wyczucia :(
 
Ja usłyszałam przy pierwszej ciąży że po co się na dziecko decydowałam dzieci to wydatki jeszcze jedno to pół biedy ale więcej ze Chińczycy są mądrzy bo po jednym mają i że teraz będę miała 18 lat wyjęte z życia żenada po prostu więcej do niego nie poszłam i to ordynator oddziału ginekologicznego
 
reklama
Ja usłyszałam po 6 miesiącach, kiedy Przebralam tylko 2kg od poczatku ciąży, że musze uważać na swoją wagę żeby nie zaszaleć za bardzo, to wyszłam i juz nie wróciłam do tego lekarza. Cały czas miałam pogadanki odnośnie przybierania na wadze.
 
Do góry