reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
@Jivka gratulacje [emoji16] u nas jest co 5 lat, więc między najmłodszym a pierworodną będzie 10 lat różnicy, ale pomoc chyba będzie niezastąpiona
 
reklama
Na pewno ☺️
Córka już od dawna prosiła o rodzeństwo więc mam nadzieję że uda nam się życzenie spełnić
 
Na pewno [emoji5]
Córka już od dawna prosiła o rodzeństwo więc mam nadzieję że uda nam się życzenie spełnić
U nas też chciała Baby Born, tylko taka żywą [emoji23][emoji23][emoji23] dowiedzą się we środę lub czwartek, zobaczymy reakcje, bo synuś to synuś mamusi jest
 
Cześć! Witam się nieśmiało [emoji5]
W pt blada kreska na teście, dzisiaj już dużo bardziej wyraźna. Jutro idę do gin, strasznie ciągnie mnie brzuch,a nie pamiętam czy w pierwszej ciąży też aż tak bolało? Oprócz tego straszny ból piersi.
Wg OM termin wychodzi mi na 26.03 [emoji5]
Mam już córkę - w październiku będzie miała 6 lat. Tak, różnica wieku jest zamierzona, przez długi czas chciałam pozostać przy jednym dziecku.

Witaj:-) gratulacje!
 
Ja dopiero za tydzien mam usg.. ciężko mi będzie wytrzymać... po tym dopiero powiem w pracy. Choć najchętniej juz bym powiedziala i poszla na L4 bo nie wysypiam się I chodze jak zombie
 
reklama
Hej dziewczyny, ja dziś pierwszy dzień wolnego od pracy powiem Wam, że aż mi dziwnie! :D dzisiaj się ważylam myślałam że przytyłam bo jem bardzo dużo apetyt dopisuje , a tu 1 kg mniej :p
 
Do góry