reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja mam jakis kryzys.. corka marudna, w nocy sie budzi, wstaje o 5:30/6.. ledwo na oczy patrze no ale trzeba przetrwac -.-
 
reklama
@mala-rybka ja mam starszego synka ze stycznia, młodszego z listopada. Dla mnie zdecydowanie lepiej urodzić w styczniu.
@FallenAngel83 gdzieś za oceanem mieszkasz? Bo ta różnica czasowa taka spora :) oczywiście jeśli mogę spytać..
Ja Tez się kiepsko nadal czuje.. Jedynie co mogę jeść to owoce i wchodzi mi sok pomarańczowy.
 
Cześć! Witam się nieśmiało ☺️
W pt blada kreska na teście, dzisiaj już dużo bardziej wyraźna. Jutro idę do gin, strasznie ciągnie mnie brzuch,a nie pamiętam czy w pierwszej ciąży też aż tak bolało? Oprócz tego straszny ból piersi.
Wg OM termin wychodzi mi na 26.03 ☺️
Mam już córkę - w październiku będzie miała 6 lat. Tak, różnica wieku jest zamierzona, przez długi czas chciałam pozostać przy jednym dziecku.
To prawie jak ja. Tyle ze ja chciałam jedno po drugim ale mąż nie chciał więc powiedziałam że zostajemy przy jednym. Jak syn miał 6 lat zachciało mi się córki i no mamy. Udało się za pierwszym razem. A teraz fasolka w brzuchu nieplanowana. Ot, taka niespodzianka!!
 
Kurde ja tez dzis niewyrazna :p
W nocy tak goraco przy otwartych oknach, ze powietrze mozna siekac nozem i spac nie moglam, a jak juz przysnelam, to corka chciala do cyca.
A wczoraj w nocy przebilam sama siebie! Lezymy z mezem i na przytulaski sie nam zebralo, maz mnie obcalowuje, a mnie oczy klaply :D
Za to pozniej noc zarwana.
Jeeezuuu...

Jeszcze wstaje tak potwornie glodna - normalnie woda ratuje mi zycie ;)
 
Hej dziewczyny, ja dziś pierwszy dzień wolnego od pracy powiem Wam, że aż mi dziwnie! :D dzisiaj się ważylam myślałam że przytyłam bo jem bardzo dużo apetyt dopisuje , a tu 1 kg mniej :p
Ja muszę przystopować z tym jedzeniem. Chyba przerzuce się na zielone! Wizytę taka z ważeniem mam dopiero 30 sierpnia.
 
reklama
Do góry