reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Powodzenia wszystkim oczekującym serduszka :) ja długo nie pisałam, cały czas w domu próbuje zająć myśli. W pon ocena czy zarodek rośnie i czy serduszko dalej bije. Już bety nie robię, na polecenie ginekologa... No ale żyjemy w napięciu i niepewności. Czasami lekkie bóle brzucha, ból piersi dużo mniejszy. Poza tym bez objawów. W domku odpoczywam i postanowiłam czytać tylko nasze forum nic więcej żeby się nie nakrecac :p :)
 
U mnie owulację czuję [emoji6] dokładnie wiem kiedy jest, a teraz nadeszła 11 dni po @, więc... I w ten sam dzień mąż stwierdził: 'to ten czas, staramy sie' [emoji23]
 
Ja dzisiaj mam 49dc [emoji12] a u lekarza byłam w 38 i też widzialam, że zarodek ładnie się zagnieździł [emoji6] czekam do 10 sierpnia z wizytą
 
Ja wlasnie jadac do lekarza zjadlam loda, wracajac bulke slodka i hod doga musiałam jakos odreagować
Gdyby mi ktoś podał dzisiaj coś... [emoji41]
Sama muszę, spaghetti ledwo zjadłam albo ledwo ustalam przy kuchni, zupę gotuję na raty od samego rana, właśnie warzywa wrzuciłam... Męża dzisiaj na fuchę kolega zabrał i hgw o której wróci
 
Powodzenia wszystkim oczekującym serduszka :) ja długo nie pisałam, cały czas w domu próbuje zająć myśli. W pon ocena czy zarodek rośnie i czy serduszko dalej bije. Już bety nie robię, na polecenie ginekologa... No ale żyjemy w napięciu i niepewności. Czasami lekkie bóle brzucha, ból piersi dużo mniejszy. Poza tym bez objawów. W domku odpoczywam i postanowiłam czytać tylko nasze forum nic więcej żeby się nie nakrecac :p :)

Mam dokładnie takie samo postanowienie. Nie czytam już internetów i nie kminię, bo mam dość stresów ;-) ale co się naczytałam to moje ;-)
 
Zerknelam na swój kalendarz menstruacyjny on-line i tak właśnie próbuje sobie przypomnieć... tenWitam dzień był chyba 22 lub 23 czerwca owulacja której chyba towarzyszyły skurcze byla 27 lub 28 czerwca
 
Do tego ta pogoda!!! Jeju, pokropiło, dosłownie pokropiło, zrobiło się czarno, a za 5min słońce grzało jak z rana [emoji36] jest ponad 30° i sucho...
 
Powodzenia wszystkim oczekującym serduszka :) ja długo nie pisałam, cały czas w domu próbuje zająć myśli. W pon ocena czy zarodek rośnie i czy serduszko dalej bije. Już bety nie robię, na polecenie ginekologa... No ale żyjemy w napięciu i niepewności. Czasami lekkie bóle brzucha, ból piersi dużo mniejszy. Poza tym bez objawów. W domku odpoczywam i postanowiłam czytać tylko nasze forum nic więcej żeby się nie nakrecac [emoji14] :)
Mnie forum tez lekko stresowalo..
Lekko wrzucilam na luz. Narzeczony mnie wspiera i ciagle powtarza ze bedzie dobrze.
U mnie usg za 10 dni... wg im mam 7+3 ale nie wiem kiedy mialam owu. 4 dni temu mialam usg i gin mowil ze to raczej 5 tydzien więc om sie nie sugeruje. Nie było widać kropka jedynie pęcherzyk ciążowy, ale moglam posłuchać gina by poczekać na usg.... musialam polecieć...

Zastanawiam się czy w poniedziałek nie powiedzieć szefowej ze jestem w ciazy, u mnie w pracy są często stresy, zmiany i nie chce marnować czasu i się wdrażać w cos czym za chwilę nie bede sie zajmować.
Planowo od września chce być na L4 (tego akurat jej nie powiem).
 
reklama
Do góry