reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
oj co tak długo czkasz? Ja na nfz i umówiłam wizyte na następny tydzień. pózniej w pon zadzwoniłam i wizyta na czwartek tego samego tyg!! A teraz to na wizycie ustalamy kolejne spotkanie.
U nas jest jeden ginekolog na miasto i wioski i same ciężarne praktycznie chodzą , a jeszcze do tego szczerze mówiąc sredni stosunek ma do kobiet. Pojechałabym teraz do niego w czwartek ,za zapytaniem,ale musiałabym caly dzien w kolejce przesiedziec
 
Ja mam dzis ok. 30 dni po owulacji.

Do lekarza wybieram sie 6 sierpnia, a zeby sie zapisac na NFZ, to pojde o 7 rano.

Tylko jedna ciaze prowadzilam prywatnie i szczerze mowiac do teraz zaluje tyle wydanej kasy. Jak jest mozliwosc to wole na fundusz, a na najwazniejsze USG moge sobie znow isc do specjalisty i nawet jak zaplace, to nie bedzie mi zal.
 
Ja tez rzadko sie udzielam, bo nawet boje sie wprost powiedziec, ze jestem w ciazy. Dolaczam do dziewczyn, ktore maja wizyte we wtorek...mialam miec 30 lipca ale zapisalam sie do innego gin wczesniej, bo juz mnie wykancza to czekanie. We wtorek bedzie 32 dni po owu i mam nadzieje, ze bedzie cos widac :) Zazdroszcze tym, które widzialy juz zarodek a jeszcze bardziej tym, ktore widzialy serduszko ;)
Dzis mam slaby dzien...nie moge jesc a jednoczesnie ssie mnie z glodu, brak sil...i jak to wytlumaczyc dwulatce, ktore caly dzien by sie ze mna bawila...
To i tak krótko byś czekała ja pierwsze usg mam 22 sierpnia i na luzie podchodzę
 
Ja pierwsza ciaze prowadzilam prywatnie...kupa kasy. Prenatalne tez robilam prywatnie gdzie po porodzie dowiedzialam sie, ze naleza mi sie za free :( Teraz pogadam z rejestratorka jak wygladaja wizyty nfz u mojego obecnego doktora na i niewykluczone, ze bede chodzila na nfz ewentualnie jak bede musiala dlugo czekac na wizyte to w miedzyczasie pare razy pojde prywatnie.
 
reklama
Do góry