reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Witam Was serdecznie nazywam się Kasia i tydzień temu ujrzałam na teście dwie kreski, jestem bardzo przerażona gdyż to moja 3 -cia ciąża i zupełnie nieplanowana,mam już dwóch synów w wieku 8 i 10 lat. Jutro czeka mnie wizyta u lekarza w celu potwierdzenia . Z kalendarza termin na 21.03.2019
witaj!! i witaj w klubie, dużo tu mam w 3 ciąży. Dla mnie też to jest 3, też niespodzianka :D
 
reklama
Nie. Ja nie chcę. Dwa tygodnie temu byłam już u adwokata. Wydawało mi się ze mam idealną rodzinę. Świat legł w gruzach trzy tygodnie temu. Tydzień temu test wyszedł pozytywny. On jeszcze nie wie. W sumie to narazie wie tylko moja ginekolog i psychoterapeutka.
Teraz to dla Ciebie niemożliwe jednak wiesz jak to z kobietami, silne jesteśmy...dasz radę !!
 
i to jest dobre nastawienie. Sytuacji w której się znalazłaś strasznie współczuje, ale przecież nie można się poddać i przestać funkcjonować, bo masz dla kogo żyć! Z czasem będzie lżej! Czego Ci życzę z całego serca!!!!


A ja od siebie mogę tylko potwierdzić rozwiodłam się gdy syn miał 1,5 roku nie było innej drogi i z perspektywy czasu to była najlepsza rzecz jaką wtedy zrobiłam duży krok w przód i to prawda z czasem z każdym miesiącem było tylko lepiej mimo że byłam sama z maluchem a teraz nowy partner nowe życie prawdziwe uczucie i maleństwo w drodze ❤ wszystko przychodzi z czasem dużo siły cierpliwości i wiary
 
A ja jestem zła cały dzień czekania na wynik bety zawsze wieczorem był a tu nie ma buuu:(
No nic wytrzymałam tyle to wytrzymam do jutra do 12 i odbiorę z laboratorium , ale jestem nie pocieszona :p
 
A ja jestem zła cały dzień czekania na wynik bety zawsze wieczorem był a tu nie ma buuu:(
No nic wytrzymałam tyle to wytrzymam do jutra do 12 i odbiorę z laboratorium , ale jestem nie pocieszona :p

Moze jeszcze sie pojawi? Nie wiem w jakim laboratorium robisz ale np. w luxmedzie wyniki czasem sie nawet przed 22 pojawiaja na stronie.
 
reklama
i to jest dobre nastawienie. Sytuacji w której się znalazłaś strasznie współczuje, ale przecież nie można się poddać i przestać funkcjonować, bo masz dla kogo żyć! Z czasem będzie lżej! Czego Ci życzę z całego serca!!!!

Najczarniejszy moment mojego życia był trzy tygodnie temu. Wtedy miałam czarne myśli. Teraz już mniej. Dziś np wogole.
 
Do góry