reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Jak sobie radzisz z tą informacją? U mnie będzie spora różnica wieku między dziećmi... 11 i 9 lat
Na razie machnelismy ręką, takie "a tam trudno" jak by to był nie wiem pryszcz na twarzy. Wiem że "on" nie zniknie ale póki nikt nie wie udajemy że jej nie ma.
Przeryczałam już swoje. No nie tak miało być, miałam sobie w końcu życie zorganizować, zająć się sobą a tu dupa!
 
reklama
A jak tam dziewczyny samopoczucia też tak macie że rano nudzicie się około 6 i wiercicie się z boku na bok bo wam nie wygodnie a chce się wam spać
 
A jak tam dziewczyny samopoczucia też tak macie że rano nudzicie się około 6 i wiercicie się z boku na bok bo wam nie wygodnie a chce się wam spać
Ojj nie.. ja to moglabym spac do 12 ale corka o 6/7 wstaje a do tego dzisiaj kilka razy w nocy sie z placzem budzila -.- oczy mam otwarte na zapalki xD
 
Moja corka na szczescie jest spiochem i wstaje kolo 8, czasem 7 ale to najwczesniej. A czasem i do 9 pospi.
U mnie dzieci tez spiochy, nawet corcia ktora ma prawie rok nigdy mi sie nie budzi przed 10 ;)
Jak jej daje cyca o 8, tak sobie jeszcze spi ze 2 godzinki.
Az szkoda, ze ja od kilku tygodni cierpie na poranna bezsennosc :)
 
reklama
A mój syn wczoraj w nocy dostał wysokiej gorączki i okazało się ze to angina ropna :( dzień wcześniej skakał, jadł i rozrabiał więc jestem w szoku ze w jedną noc tak go rozlozyło. Antybiotyk 10 dni. Dziś siedzę z nim w domu bo nie wiem jak szybko mu przejdzie ale od jutra dziadki wchodzą do akcji żebym mogła iść do pracy.
Nie mogę się już patrzeć na te pogoda za oknem, pada, pada i pada
 
Do góry