reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja wolę babki starsze, które wydają się wredne :p Szybko i fachowo kłują.
Najgorsze doświadczenia mam z tymi milutkimi "wypańciowanymi", które zabierały się do tego jak pies do jeża :p

No ja też i niestety się przejechałam pani w okolicach 50siatki ręce jej się trzęsły i wyszło jak wyszło ech:/
No nic trzeba przeboleć oby tylko beta okazała się wieksza niż była wieczorem wynik :) jestem dobrej myśli
 
reklama
Bo głodzic sie nie wolno, masz ochotę miedzy posiłkami jeść jedz owoce,pij wode, jak ma sie na cos ochotę tez czasem zjesc trzeba zakazane rzeczy ,bo predzej czy pozniej człowiek i tak sie rzuci
Ale mi niechodzilo o glodzenie się tylko ze zawsze jak sobie postanowie ze się ograniczam to bardziej chce mi się jeść wtedy - wiadomo zakazany owoc ;) niż wtedy gdy się nie ograniczam. A na codzien jemy bardzo zdrowo bo przeważnie na parze wszystko bo mąż ma zespół jelita wrażliwego. Ale jestem łasuch na slodkie :D i właśnie gdy sobie powiem ze nie jem słodkiego to dziwnym trafem jem go więcej niż zwykle ;)
 
A ja dziewczyny byłam dziś rano potworzyc betę w. Czwartek było 95.8 i chyba trafiłam na niekompetentna pielęgniarkę siniaki na ręce ale co gorsza ręką cała mnie boli od barku do dłoni promieniuje ból mało co mogę teraz ta ręka robic. Myślicie że przejdzie samo czy powinnaś coś z tym zrobić ?

Przyloz Altacet nic Ci nie będzie, jestem pielęgniarka to się zdarza. Pękła żyła stąd siniaki to nic groznego
 
Ale mi niechodzilo o glodzenie się tylko ze zawsze jak sobie postanowie ze się ograniczam to bardziej chce mi się jeść wtedy - wiadomo zakazany owoc ;) niż wtedy gdy się nie ograniczam. A na codzien jemy bardzo zdrowo bo przeważnie na parze wszystko bo mąż ma zespół jelita wrażliwego. Ale jestem łasuch na slodkie :D i właśnie gdy sobie powiem ze nie jem słodkiego to dziwnym trafem jem go więcej niż zwykle ;)
Tez mam ta sama chorobe od 13 lat dieta trochę pomaga ,ale jednak z tym trzeba zyc i sie przyzwyczaić
 
Niektore wady można zacząć leczyć jeszcze kiedy dziecko się nie urodziło.

Dokładnie! Jestem z tych osób, które wolą wiedzieć. A wiele wad można wyleczyć jeszcze w ciąży. Za każdym razem robiłam badania. U nas mam to wliczone w ubezpieczenie. I pokryte 100%.
A chore dziecko niestety jednak bym usunęła. Mam już dwójkę i sama nie dałabym rady dodatkowo z chorym dzieckiem. Ciężko mi będzie teraz, nawet ze zdrowym...
 
reklama
U mnie nie było nic widać w obydwu ciążach do trzeciego trymestru. W pierwszej ciąży brzuch widać było dopiero na początku ósmego miesiąca. W drugiej na początku siódmego. Oby i tym razem tak było. Jak najmniej obciążenia na kręgosłup. Pomocy nie mam żadnej. Aż się boje tych nadchodzących miesięcy. Jemy zdrowo. Ale od czasu do czasu pozwalam sobie na coś.
 
Do góry