reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja w 1 ciazy przytylam 21kg w drugiej 14kg ale do obu porodów szlam z tą sama duża wagą... teraz mam nadzieje przytyc mniej chociaż mowie ze teraz to mniej ważne potem się tym bede martwic a teraz najważniejsze żeby ciąża przebiegala ok i maleństwo urodzilo sie zdrowe
no ja też do porodu na wadze zawsze było powyżej 100 kg:p Bo ja z tych co nie waża 50 a 65/75 kg. ale ja też wysoka to muszę tyle ważyć.
 
reklama
A ja dziewczyny byłam dziś rano potworzyc betę w. Czwartek było 95.8 i chyba trafiłam na niekompetentna pielęgniarkę siniaki na ręce ale co gorsza ręką cała mnie boli od barku do dłoni promieniuje ból mało co mogę teraz ta ręka robic. Myślicie że przejdzie samo czy powinnaś coś z tym zrobić ?
Miałam tak samo po ostatnim porodzie!
Na do widzenia tak mnie jedna pielęgniarka załatwiła, że bolała mnie ręka od barku do nadgarstka, siniaka nie było.
Dobra wiadomość jest taka, że przejdzie samo. Zła jest taka, że mnie rwała ręka bity miesiąc przy prostowaniu czy podnoszeniu czegoś.
 
Ja we wszystkich ciążach tyłam 15-16 kg.
Teraz ważę 5 kg więcej na wstępie, więc dobrze byłoby zamknąć się w dziesiątce :p
Choc to pewnie marzenia ściętej głowy :D
 
Miałam tak samo po ostatnim porodzie!
Na do widzenia tak mnie jedna pielęgniarka załatwiła, że bolała mnie ręka od barku do nadgarstka, siniaka nie było.
Dobra wiadomość jest taka, że przejdzie samo. Zła jest taka, że mnie rwała ręka bity miesiąc przy prostowaniu czy podnoszeniu czegoś.
Az strach się bać jeszcze tyle pobrań przed nami przez całą ciążę to dopiero początek ...
 
No to faktycznie[emoji4] ale ja wiedzę pozytywy tego a nie negatywy[emoji4]
Ja mam brata młodszego o 20 lat ;)
I siostry nastolatki ;)
Z mojej perspektywy, byłam trochę zmęczona maluchami, pomaganiem mamie w wychowaniu, ale teraz mam super rodzeństwo i za nic nie zamieniłabym tego!
Choć najlepszy kontakt mam z bratem prawie rówieśnikiem :)
 
reklama
Hej dziewczyny.witam nowe mamusie[emoji4]faktycznie dużo mam w trzeciej ciąży[emoji4]A w jakim wieku sa wasze pociechy?duża różnica wieku będzie?
U nas też deszcz i paskudna pogoda.właśnie jedziemy na Soline na domku.pogoda fest[emoji53]miłego dnia
U nas córka będzie miała 10 lat, syn 5 [emoji6] tak co 5 lat celujemy [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry