reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
na razie mam na tyle dobrze że na widok fast fooda mnie odpycha. Niby chce ale jak mam ugryść to mdli mnie!!! tak samo ze słodyczami. po 1 ciązy waga zleciała mi tylko o10 kg, co ja się namęczyłam by schudnąć 2 lata zajął mi powrót do wagi sprzed, po córce te 24 kg zgubiłam po 3 miesiącach od porodu. Pewnie będę fiksować że znowu zrobię się gruba, już mężowi głowę suszę [emoji14] Bo to przecież jego wina :D :D :p
Mysle,ze jak bedziemy jesc zdrowo to będzie dobrze, ciąża nie oznacza jedzenia za dwóch tylko jedzenie zdrowo
 
reklama
Ja w poprzedniej ciazy przytylam 2 kg. Zasluga tego, ze od polowy ciazy praktycznie musialam byc na diecie lekkostrawnej. Efekt byl taki, ze po ciazy wazylam 7 kilo mniej niz przed ciaza. Niestety jak juz nie musialam trzymac diety po porodzie to zaczelam sobie pozwalac i kilogramy wrocily z nawiazka:/
 
Ja w 1 ciazy przytylam 21kg w drugiej 14kg ale do obu porodów szlam z tą sama duża wagą... teraz mam nadzieje przytyc mniej chociaż mowie ze teraz to mniej ważne potem się tym bede martwic a teraz najważniejsze żeby ciąża przebiegala ok i maleństwo urodzilo sie zdrowe
 
Ja kiedyś słyszałam ze nie je się za dwóch tylko dla dwojga ;)
Kurczę ale przerazilam się teraz tym przytyciem. W pierwszej ciąży przytylam tylko 12 kg z czego -9 po porodzie. Ale teraz to już mam 32 lata i boję się ze duuuzo więcej mnie przybędzie a ja niestety nie mam silnej woli żeby się odchudzać albo ćwiczyć :( a przybranie 20-30kg szczerze mówiąc mnie przeraża. Sama nie mogę sobie jakoś ograniczać jedzenia bo robię się zmierzla i potem myślę tylko o tym żeby zjeść i kończy się to raczej przytyciem
 
A ja dziewczyny byłam dziś rano potworzyc betę w. Czwartek było 95.8 i chyba trafiłam na niekompetentna pielęgniarkę siniaki na ręce ale co gorsza ręką cała mnie boli od barku do dłoni promieniuje ból mało co mogę teraz ta ręka robic. Myślicie że przejdzie samo czy powinnaś coś z tym zrobić ?
 

Załączniki

  • IMG_20180718_123014.jpg
    IMG_20180718_123014.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 62
Ja w poprzedniej ciazy przytylam 2 kg. Zasluga tego, ze od polowy ciazy praktycznie musialam byc na diecie lekkostrawnej. Efekt byl taki, ze po ciazy wazylam 7 kilo mniej niz przed ciaza. Niestety jak juz nie musialam trzymac diety po porodzie to zaczelam sobie pozwalac i kilogramy wrocily z nawiazka:/
jejku nie wiedziałam że można aż tak mało przytyć. teraz będe się cieszyć jak przytyje 18 kg. ale ni wiem czy to realne...
teraz wiem że w ciązy jemy zdrowo a nie za dwóch, z resztą jem małe porcje bo nawet więcej nie zmieszczę a później mi niedobrze. Wam też tak gardło ściska??
Kaylla mamy corki w podobnym wieku, moja to straszna przylepa, tuli się, wszędzie musi być mama, w nocy przychodzi do nas i kładzie się na mnie, wtula się całą sobą... nie wiem jak to będzie jak już mi brzuch urośnie!!!
 
A ja dziewczyny byłam dziś rano potworzyc betę w. Czwartek było 95.8 i chyba trafiłam na niekompetentna pielęgniarkę siniaki na ręce ale co gorsza ręką cała mnie boli od barku do dłoni promieniuje ból mało co mogę teraz ta ręka robic. Myślicie że przejdzie samo czy powinnaś coś z tym zrobić ?
Jej masakra za pierwszym wkluciem i takie cos nie spotkałam sie jeszcze
 
Ja w poprzedniej ciazy przytylam 2 kg. Zasluga tego, ze od polowy ciazy praktycznie musialam byc na diecie lekkostrawnej. Efekt byl taki, ze po ciazy wazylam 7 kilo mniej niz przed ciaza. Niestety jak juz nie musialam trzymac diety po porodzie to zaczelam sobie pozwalac i kilogramy wrocily z nawiazka:/
No właśnie dlatego jak i teraz tak pozniej trzeba się pilnować, bo jest efekt jo-jo, to nie moze byc dieta to musi byc styl zycia
 
Ja kiedyś słyszałam ze nie je się za dwóch tylko dla dwojga ;)
Kurczę ale przerazilam się teraz tym przytyciem. W pierwszej ciąży przytylam tylko 12 kg z czego -9 po porodzie. Ale teraz to już mam 32 lata i boję się ze duuuzo więcej mnie przybędzie a ja niestety nie mam silnej woli żeby się odchudzać albo ćwiczyć :( a przybranie 20-30kg szczerze mówiąc mnie przeraża. Sama nie mogę sobie jakoś ograniczać jedzenia bo robię się zmierzla i potem myślę tylko o tym żeby zjeść i kończy się to raczej przytyciem
Bo głodzic sie nie wolno, masz ochotę miedzy posiłkami jeść jedz owoce,pij wode, jak ma sie na cos ochotę tez czasem zjesc trzeba zakazane rzeczy ,bo predzej czy pozniej człowiek i tak sie rzuci
 
reklama
A ja dziewczyny byłam dziś rano potworzyc betę w. Czwartek było 95.8 i chyba trafiłam na niekompetentna pielęgniarkę siniaki na ręce ale co gorsza ręką cała mnie boli od barku do dłoni promieniuje ból mało co mogę teraz ta ręka robic. Myślicie że przejdzie samo czy powinnaś coś z tym zrobić ?

Co za baba... mysle ze samo przejdzie.
jejku nie wiedziałam że można aż tak mało przytyć. teraz będe się cieszyć jak przytyje 18 kg. ale ni wiem czy to realne...
teraz wiem że w ciązy jemy zdrowo a nie za dwóch, z resztą jem małe porcje bo nawet więcej nie zmieszczę a później mi niedobrze. Wam też tak gardło ściska??
Kaylla mamy corki w podobnym wieku, moja to straszna przylepa, tuli się, wszędzie musi być mama, w nocy przychodzi do nas i kładzie się na mnie, wtula się całą sobą... nie wiem jak to będzie jak już mi brzuch urośnie!!!

Moja az taka przylepa niee jest, zreszta ona to jest coreczka tatusia. W nocy spi u siebie wiec z tym problemu nie ma.

A co do przytycia - ja musialam w drugiej polowie ciazy odstawic wszystko co niezdrowe czy tluste - smazone, slodycze, ser zolty itp, wiec ja tak naprawde schudlam tylko brzuch mi rosl i nadrabial stracone kilogramy przez narzucona diete. Twarz, rece, nogi wszystko mialam szczuplejsze pod koniec ciazy.
 
Do góry