reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
To test juz dawno Ci powinien wyjsc xD ja mam na 26.02 termin a test wyszedl 17.06

No niekoniecznie. Bo skoro dzisiaj jest tez 17, to teoretycznie, przy takich cyklach jak twoje, dzisiaj o ciazy moga sie dowiedziec dziewcztny z terminem na 26 marca. A te z 30 czy 31 marca dopiero za kilka dni.
 
reklama
Tez uwazam ze jeszcze stanowczo za wczesnie na przenoszenie sie na watek zamkniety. Przeciez dziewczyny ktore beda mialy termin na koniec marca prawdopodobnie jeszcze nie wiedza ze sa w ciazy. Mysle ze watek powinien byc otwarty jeszcze przez co najmniej 3 muesiace. Tez nie kazdy od razy po zrobieniu testu szuka forum.

Ja wracam do domu po pracy i po wizycie u kosmetyczki. Zmeczona jestem strasznie, zwlaszcza ze w nocy spac nie moglam:/
Ja na poprzednie a moje pierwsze forum trafiłam jak syn mial 5miesięcy wiec dla mnie zamykanie calego wątku wydaje sie bez sensu najlepiej stworzyć taki pod watek zamknięty i tam można pisać o rzeczach o ktorych nie chcemy na otwartym a na tym w dalszym ciagu się udzielac
 
Ja na poprzednie a moje pierwsze forum trafiłam jak syn mial 5miesięcy wiec dla mnie zamykanie calego wątku wydaje sie bez sensu najlepiej stworzyć taki pod watek zamknięty i tam można pisać o rzeczach o ktorych nie chcemy na otwartym a na tym w dalszym ciagu się udzielac

Ale mimo wszystko zrobilabym to pozniej. Bo jednak jak juz sa dwa fora (jedno otwarte i drugie zamkniete) to to otwarte dosc szybko umiera, bo kazdy pisze na zamknietym, nikomu sie nie chce pisac w dwoch miejscach i nowe dziewczyny sa zostawione same sobie.
 
No niekoniecznie. Bo skoro dzisiaj jest tez 17, to teoretycznie, przy takich cyklach jak twoje, dzisiaj o ciazy moga sie dowiedziec dziewcztny z terminem na 26 marca. A te z 30 czy 31 marca dopiero za kilka dni.
Boze.. miesiace mi sie pokićkaly -.- myslalam ze marzec jest przed lutym :p
 
Ale mimo wszystko zrobilabym to pozniej. Bo jednak jak juz sa dwa fora (jedno otwarte i drugie zamkniete) to to otwarte dosc szybko umiera, bo kazdy pisze na zamknietym, nikomu sie nie chce pisac w dwoch miejscach i nowe dziewczyny sa zostawione same sobie.
No teraz to na pewno za szybko
 
Ja też malo się udzielam bo pracuje a w domu pełno roboty przy małym, no i czekam na takie pewne potwierdzenie przez usg. Myślę że jak już będę miała te wizytę za sobą będę spokojniejsza i też chętniej będę pisała. A jak pójdę na l4 to już w ogóle
 
reklama
Do góry