reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Hmm trochę dziwne, bo normy ogólne w ciąży powinny być max 2,5... Jest sporo medycznych artykułów na ten temat. Moja endo mi mówiła, że nasze polskie normy są przestarzałe i zbyt wysokie, a na zachodzie już zostały obniżone.
W ciąży tsh skacze to fakt i ważne też jest ft4, natomiast ja bym się skonsultowała z innym lekarzem, bo wysokie tsh to duże ryzyko dla ciąży.
Moja endo stwierdziła, że muszę zejść z tsh poniżej 2,5 a ginekolog nawet kładła nacisk żeby było mniej niż 2
Moja endo też tak reaguje i jak już powyżej 2 mam to od razu działa i zdarzało się, że widziałyśmy się dość często bo TSH byt wysokie lub zbyt niskie (0.0002 hehe).

Ktoś tu pisał o kosmetyczce, musze hybrydy zmienić a tak bardzo mi się nie che do tego zabierac
 
reklama
Dziewczyny czy ma któraś guza w piersi?
mi zdiagnozowano pół roku temu, na szczęście po biopsji wyszlo że nie złośliwy gruczolakowlukniak. Ginekolog terwz powiedział ze wszystko powinno być ok i przy karmieniu. Ale i tak we wrześniu mam wizytę u onkologia. Wydaje mi się ze się powiększył - miał 1,5 cm. A oprócz tego mam jeszcze 2: 0,5 i 0.6 cm, ale tych to nawet sama nie wykryje.
Ogolnie mam małe piersi i tak się zastanawiam czy może któraś z Was ma jakieś doświadczenia bo na Internecie to czasem strach czytać :);)

Hej. Ja miałam ( 1 wycinany operacyjnie a drugi usunięty przy biopsji mammotonicznej )... rok temu wyczułam pierwszego, który był wycięty. Później wszystko ok, ale lekarz kazał mi iść na usg na początku ciąży. Jeszcze się nie wybrałam, ponieważ jutro mam pierwsza wizytę i ginekologa - jak wszystko będzie dobrze wtedy zapisze się na usg piersi. Odkąd nie mam miesiączki, jeszcze bardziej urosły mi piersi i czuje same guzki... masakra.
 
Hej. Ja miałam ( 1 wycinany operacyjnie a drugi usunięty przy biopsji mammotonicznej )... rok temu wyczułam pierwszego, który był wycięty. Później wszystko ok, ale lekarz kazał mi iść na usg na początku ciąży. Jeszcze się nie wybrałam, ponieważ jutro mam pierwsza wizytę i ginekologa - jak wszystko będzie dobrze wtedy zapisze się na usg piersi. Odkąd nie mam miesiączki, jeszcze bardziej urosły mi piersi i czuje same guzki... masakra.
Ja jeszcze nigdy nie badalam piersi, mam zamiar iść, ale jakoś nie mogę dotrzeć
 
Moja endo też tak reaguje i jak już powyżej 2 mam to od razu działa i zdarzało się, że widziałyśmy się dość często bo TSH byt wysokie lub zbyt niskie (0.0002 hehe).

Ktoś tu pisał o kosmetyczce, musze hybrydy zmienić a tak bardzo mi się nie che do tego zabierac

Ja sama ściągałam przed pójściem do szpitala całkiem niepotrzebnie . Jutro siądę i sobie zrobię nowe
 
Hej. Ja miałam ( 1 wycinany operacyjnie a drugi usunięty przy biopsji mammotonicznej )... rok temu wyczułam pierwszego, który był wycięty. Później wszystko ok, ale lekarz kazał mi iść na usg na początku ciąży. Jeszcze się nie wybrałam, ponieważ jutro mam pierwsza wizytę i ginekologa - jak wszystko będzie dobrze wtedy zapisze się na usg piersi. Odkąd nie mam miesiączki, jeszcze bardziej urosły mi piersi i czuje same guzki... masakra.
To pewnie też masz gruczołowatą Budowa piersi jak czujesz guzki ;) witaj w klubie :D
 
Ja sama ściągałam przed pójściem do szpitala całkiem niepotrzebnie . Jutro siądę i sobie zrobię nowe
Pewnie, zrób sobie pięknie i wrzucaj fotkę [emoji6] ja muszę pierw nabrać mocu, z resztą chyba i aceton i cleaner muszę dokupić bo reszta i nie wiem czy starczy. W piątek będzie już 4 tygodnie jak robiłam ostatnio...[emoji849]
 
reklama
Do góry