reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziewczyny chciałam wam wszystkim podziękować za wsparcie i ciepłe słowa :*

Te które już widziały swoją fasolkę to także szczerze gratuluje i życzę wszystkiego dobrego :* wczoraj nie miałam entuzjazmu zeby gratulować .

Wiem ze u mnie tak musiało być , za dwa tygodnie mam gin i da mi skierowanie na wszystkie badania w klinice które są robione po 3 poronieniu. Ja się kwalifikuje ze względu na pierwsza ciąże pozamaciczna i druga także nie prawidłowa. A Niemam już 20 lat także będą działać . Mam nadzieje ze szybko wrócę do was z wieścią ze moja fasolka jest i bije serduszko :*
Powodzenia w diagnostyce i tak jak pisałam wcześniej abyś też w 2019 została mamą! :):)
 
Powiem Ci ze bez badań nie mam odwagi zaczynać sie starać i przechodzić znów to samo . Gin mówiła ze napewno da mi acard czy coś takiego bo mam gęsta krew itd ale badania i tak swoją droga
Ja robilam parę badan nic nie wyszło i sie poddalam, moze tez nie mialam dobrego ginekologa który by mnie poprowadzil. Zdecydowalismy sie sprobowac jeszcze raz zobaczymy co bedzie
 
Ja robilam parę badan nic nie wyszło i sie poddalam, moze tez nie mialam dobrego ginekologa który by mnie poprowadzil. Zdecydowalismy sie sprobowac jeszcze raz zobaczymy co bedzie

Moja gin odrazu jak zobaczyła morfologię to mówiła ze mogła mi dać acard. Ze tym razem zrobi wszystko. Ona byla na urlopie jak to wszystko sie działo . Od teraz będę robić co mi karze
 
Ja dzisiaj po usg. I jest zarodek z serduszkiem i akcja serca. Doktor zdziwiła się że przy becie 6300 jest serducho. Wg Om jest 6t4dz, a z ysg 5t 6dz. Zarodek 0.3cm.
I mówiła że na spokojnie czekamy. Kontrole wielkości zarodka i tyle nam pozostaje. Ale chyba marne szanse. Dziwne te bety. .
 
Ja dzisiaj po usg. I jest zarodek z serduszkiem i akcja serca. Doktor zdziwiła się że przy becie 6300 jest serducho. Wg Om jest 6t4dz, a z ysg 5t 6dz. Zarodek 0.3cm.
I mówiła że na spokojnie czekamy. Kontrole wielkości zarodka i tyle nam pozostaje. Ale chyba marne szanse. Dziwne te bety. .
Jednak mialam racje ,ze nie musi byc 20tys. Pamiętam sama ze mialam malo w becie kiedys i tez bylo serce jak bylam w ciąży. Gratulacje
 
@Konwalijka nic tylko się cieszyć narazie [emoji8]

@Aneczka wiesz co myślę i kciuki będę trzymać, aż wam się uda [emoji16]

Tak patrząc na was to ja zapieprzam jak perszing jakiś [emoji33] 2 pokoje pomalowane, chodzę do pracy gdzie na dupie nie siedzę tylko chodzę przez 3h, dzisiaj jeszcze po malowaniu czeka mnie sprzątanie mieszkania... A idę spać na 2h jak A do domu wraca tak koło 17-18 [emoji12] i w sumie czuję się dobrze, gdyby nie ta niechęć do jedzenia, co zrobię to mnie mdli
 
reklama
Ja dzisiaj po usg. I jest zarodek z serduszkiem i akcja serca. Doktor zdziwiła się że przy becie 6300 jest serducho. Wg Om jest 6t4dz, a z ysg 5t 6dz. Zarodek 0.3cm.
I mówiła że na spokojnie czekamy. Kontrole wielkości zarodka i tyle nam pozostaje. Ale chyba marne szanse. Dziwne te bety. .
Mimo wszystko trzymam kciuki :) bedzie dobrze :*
 
Do góry