reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziewczyny tez tak macie,ze odkąd jesteście w ciazy wasza cera stala sie tlusta i włosy sie przetluszczaja ,normalnie masakra a włosy wypadaja i wypadaja ,lysa zostane
 
Tak, moja lekarka bazuje głównie na becie. Robiłam w czwartek i wyszło 2035, druga w poniedziałek ale wyniku nadal nie ma we wtorek miałam usg i wyszło ze to 5tc5d, ale kazała napisać jej wynik tej drugiej bety żeby sprawdzić przyrost. Wkurzylam się już wczoraj i ochrzanilam babkę z labo.. no ile można czekać na wynik. Dziś czwartek i dalej nic nie ma
Ja bym kazała oddać im kase i poszła gdzie indziej
 
Dzień dobry[emoji4]smutne tematy wczoraj były faktycznie.nie lubię takich czytać ale wiem ze wiele kobiet to przechodzi.ja dwa cykle temu miałam biochemiczna.przeżyłam to strasznie ale mimo wszystko najgorsze przeżycia mają te które tracą ciaze w późniejszych tygodniach.Ale dziewczyny teraz myślimy pozytywnie!!niema złych myśli rozumiemy?[emoji4]
@monia_I super ze wizyta udana.będzie dobrze zobaczysz[emoji4]
@kamiska494 trzymam kciuki za beta.ja miałam pierwszą bete w piatek 36.3 a w poniedzialek 128 .4. Jesteśmy podobnie.ja miałam OM 12 czerwca.
Trzymam kciuki za wizytujace dziś lub na bety.ja wizyta w poniedziałek[emoji4]miłego dnia
 
W labo powiedzieli mi tylko tyle, że u nich beta jest wysyłkowa i coś musiało się opóźnić z transportem ostatnio miałam wynik na drugi dzień. Poza tym babsko mi powiedziało, że mogłam sobie zrobić HCG total bo takie robią na miejscu i nie musiałabym czekać... Czaicie? No i jak tu się nie wkurzyć?
 
W labo powiedzieli mi tylko tyle, że u nich beta jest wysyłkowa i coś musiało się opóźnić z transportem ostatnio miałam wynik na drugi dzień. Poza tym babsko mi powiedziało, że mogłam sobie zrobić HCG total bo takie robią na miejscu i nie musiałabym czekać... Czaicie? No i jak tu się nie wkurzyć?
Szczerze to ja wogole nie kumam tych roznic między total a nie total...placisz za to badanie?
 
W labo powiedzieli mi tylko tyle, że u nich beta jest wysyłkowa i coś musiało się opóźnić z transportem ostatnio miałam wynik na drugi dzień. Poza tym babsko mi powiedziało, że mogłam sobie zrobić HCG total bo takie robią na miejscu i nie musiałabym czekać... Czaicie? No i jak tu się nie wkurzyć?
Hehe ja pierwsze słyszę o jakims total wymyslila pewnie kasy wiecej biora za to, a po drugie mogla ci powiedzieć sama jak robiłaś. U nas tez jest wysylkowa i w ten sam dzień
 
Płacę oczywiście. Total jest u nich tańsze, to badanie ogólne HCG z podjednostka alfą i beta łącznie. Sama beta jest bardziej czuła i miarodajna jeśli chodzi o rozwój ciąży
 
reklama
Do góry