reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
I "zaśmiece" forum wiadomościami z wizyty: Widziałam pęcherzyk, zarodeczka i słyszałam serducho! Najpiękniejsze chwile mojego zycia :D człowieczek maciupeńki 3mm, termin z usg 05.03 wiec będę sie go trzymać, wiek ciąży: skończony 6 tc
Jestem mega szczęśliwa i objedzona bo poszliśmy do świetnej restauracji z burgerami, wiec rozpusta na maksa :)
Ja sie na fb nie pisze, ale jesli część dziewczyn sie tam przeniesie to pewnie zamkniemy nasz watek?! Co Wy na to żeby dać czas na "dopisywanie sie" do konca wakacji?
Gratulacje [emoji4] cudowna wiadomość
 
Wydaje mi się ze znalazlam lekarza ok dopiero wywiad przez tel,ale juz mi powiedział co mozemy dzialac ,ze przed 6 tyg poda mi lek zapobiegajacy poronieniu, powiedział,ze bardzo dobrze zrobiłam,ze poszłam na l4 ogolnie lekarz w porzadku ma dobre opinie na znany lekarz i robi tez prenatalne, pracuje rowniez w szpitalu, bede miala okolo 60 km,ale to co

Czasem lepiej się pomęczyć w trasie, ale być pod dobrą opieką.
 
Lek zapobiegający poronieniu???Tzn ?
Ma mi tlumaczyc wszystko w przyszlym tygodniu, mowil cos na l tez o jakis lekach przeciwzakrzpowych. I mowil ze tez moze zbadac w kierunku wlasnie was pozniej dziecko wczesniej nic prenatalne ze jest jakies badanie, ale jeśli to cos podobne do amniopunkcji to nie chce tego już raz to przezywalam
 
reklama
I "zaśmiece" forum wiadomościami z wizyty: Widziałam pęcherzyk, zarodeczka i słyszałam serducho! Najpiękniejsze chwile mojego zycia :D człowieczek maciupeńki 3mm, termin z usg 05.03 wiec będę sie go trzymać, wiek ciąży: skończony 6 tc
Jestem mega szczęśliwa i objedzona bo poszliśmy do świetnej restauracji z burgerami, wiec rozpusta na maksa :)
Ja sie na fb nie pisze, ale jesli część dziewczyn sie tam przeniesie to pewnie zamkniemy nasz watek?! Co Wy na to żeby dać czas na "dopisywanie sie" do konca wakacji?
Super wiadomości obym i ja w czwartek takie widoki miala :)
Ja tez nie wybieram sie na fb:) a jesli chodzi o zamykanie wątku to my na wrzesniowych 2007 to mielismy tak ze jeden watek główny taki jak my teraz i jeden zamknięty na ktory dostep mialy tylko osoby długo udzielajace sie. Ja na tamte forum trafilam jak syn mial 5miesiecy dopiero.
 
Do góry