reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Przy pozamacicznej często chodzi się do toalety ale bardziej na dwójkę , pobolewają plecy i zazwyczaj jest plamienie . Zrobiłam wtedy bete i był 1001 i na usg pokazało gdzie jest pęcherzyk ( był w jajowodzie )
Właśnie plecy też mnie bolą a z tą dwójka to właśnie w zeszłym tygodniu nawet myślałam że to objaw ciąży. Choć teraz już mniej chodzę. Plamienia nie miałam także jeszcze mam nadzieję.
 
reklama
I "zaśmiece" forum wiadomościami z wizyty: Widziałam pęcherzyk, zarodeczka i słyszałam serducho! Najpiękniejsze chwile mojego zycia :D człowieczek maciupeńki 3mm, termin z usg 05.03 wiec będę sie go trzymać, wiek ciąży: skończony 6 tc
Jestem mega szczęśliwa i objedzona bo poszliśmy do świetnej restauracji z burgerami, wiec rozpusta na maksa :)
Ja sie na fb nie pisze, ale jesli część dziewczyn sie tam przeniesie to pewnie zamkniemy nasz watek?! Co Wy na to żeby dać czas na "dopisywanie sie" do konca wakacji?
Gratuluję kochana!!! ❤
 
I "zaśmiece" forum wiadomościami z wizyty: Widziałam pęcherzyk, zarodeczka i słyszałam serducho! Najpiękniejsze chwile mojego zycia :D człowieczek maciupeńki 3mm, termin z usg 05.03 wiec będę sie go trzymać, wiek ciąży: skończony 6 tc
Jestem mega szczęśliwa i objedzona bo poszliśmy do świetnej restauracji z burgerami, wiec rozpusta na maksa :)
Ja sie na fb nie pisze, ale jesli część dziewczyn sie tam przeniesie to pewnie zamkniemy nasz watek?! Co Wy na to żeby dać czas na "dopisywanie sie" do konca wakacji?
Cudnie!! Najpiękniejsze wieści dla każdej kobiety :D
A robiłaś bhcg? A jeśli tak to jakie poziomy miałaś? Ja podobnie z owulka w granicy 11,12,13.06. :) wielkie gratki :)
 
Przy pozamacicznej często chodzi się do toalety ale bardziej na dwójkę , pobolewają plecy i zazwyczaj jest plamienie . Zrobiłam wtedy bete i był 1001 i na usg pokazało gdzie jest pęcherzyk ( był w jajowodzie )
Hehe ja w kazdej ciazy mialam takie objawy i nie byłam pozamacicznek, bol pleców sikaniw to u mnie standard
 
I "zaśmiece" forum wiadomościami z wizyty: Widziałam pęcherzyk, zarodeczka i słyszałam serducho! Najpiękniejsze chwile mojego zycia :D człowieczek maciupeńki 3mm, termin z usg 05.03 wiec będę sie go trzymać, wiek ciąży: skończony 6 tc
Jestem mega szczęśliwa i objedzona bo poszliśmy do świetnej restauracji z burgerami, wiec rozpusta na maksa :)
Ja sie na fb nie pisze, ale jesli część dziewczyn sie tam przeniesie to pewnie zamkniemy nasz watek?! Co Wy na to żeby dać czas na "dopisywanie sie" do konca wakacji?
Super przypomnij mi jaka mialas bete?
 
Dziewczyny czy ktoras z was w ciazy przyjmuje leki przeciw krzepowe, chyba znalazlam lekarza juz wyszedl z jakimis propozycjami ,kazal zrobic bete w przyszlym tygodniu jak bedzie kolo 1.5 tys mam przyjechac
 
reklama
Dziewczyny czy ktoras z was w ciazy przyjmuje leki przeciw krzepowe, chyba znalazlam lekarza juz wyszedl z jakimis propozycjami ,kazal zrobic bete w przyszlym tygodniu jak bedzie kolo 1.5 tys mam przyjechac
Ja miałam leki przeciwzakrzwpowe jednak w sumie ot tak mi inny lelarz dał bo badania antyfoafolipidowe i zakrzwpowe ok więc dał dla świętego spokoju. Obecny lekarz poszerzył badania i nie ma podstaw do brania.
 
Do góry