reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
To tez jest dobry pomysł, osoby chętne zawsze mogą dołączyć, a my jeśli będziemy chciały zachować wieksza anonimowość przejdziemy na zamknięty :)
I o rzeczach dnia codziennego i luzne rozmowy prowadzilismy na watku otwartym a juz jakies bardzo prywatne rzeczy i zdjecia dawalismy na zamkniety :)
 
A teraz dziewczyny słuchajcie co ja jadłam :D ziemniaki z gulaszem i ogórek a zaraz po tym naleśnik z truskawkami . Aż mi nie dobrze :D
Ja tez dziś pomiędzy jadłam ogorki kiszone,a od rana
Jajka trzy, ogór,
Nektarynki dwie
Fileta z warzywami,
Loda
Bulke z jablkiem
Orzechy pistacjowe
Winogron
Cos tam jeszcze ale wciaglam to nie pamietam juz nie nadarzam haha
 
Ja tez dziś pomiędzy jadłam ogorki kiszone,a od rana
Jajka trzy, ogór,
Nektarynki dwie
Fileta z warzywami,
Loda
Bulke z jablkiem
Orzechy pistacjowe
Winogron
Cos tam jeszcze ale wciaglam to nie pamietam juz nie nadarzam haha

Mój mąż mnie pyta po co brudziłam dwa talerze skoro moglam zjeść na jednym :D jedno po drugim zjadłam ale to raczej stres
 
reklama
Do góry