reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja nie powiedzialam ze sa sluszne. Ale duzo dziewczyn ma naprawde duze leki przed porodem sn i co? Miala brac leki i leczyc sie na to przed ciaza? Te lęki pojawiaja sie najczesciej jak juz jestesmy w ciąży.
A co to za problem, żeby leczyć się w ciąży?
Która kobieta nie ma lęku przed porodem? :)
 
Ja nie powiedzialam ze sa sluszne. Ale duzo dziewczyn ma naprawde duze leki przed porodem sn i co? Miala brac leki i leczyc sie na to przed ciaza? Te lęki pojawiaja sie najczesciej jak juz jestesmy w ciąży.
Ja w ciąży z synem nie miałam leków myslalam,ze urodze sn, jednak lekarz nastraszyl mnie,ze duzy plod,tylo zgiecie, krzywy kręgosłup, tyle poronien i lyzeczkowan i zrobil mi cc, a teraz sama nie wiem niby staram sie o tym nie myśleć,ale przeraza mnie wizja,ze moglaby mi macica peknac, mam juz syna i boje sie,ze zejde z tego swiata przy porodzie takie durne mysli mam ,ze szok
 
A co to za problem, żeby leczyć się w ciąży?
Która kobieta nie ma lęku przed porodem? :)
Nie ufam psychiatrycznym lekom w ciazy.. kazdy robi jak uwaza ;-) czasem zwykla rozmowa z lekarzem wystarczy ale lekow bym nie wziela. No i ja do niczego nie namawiam. Mowie tylko ze jak komus zalezy na cc to mu się uda.
 
Mi minely troche. Wiecej pije. Jak sie wznowią to bede myslec xP
Ja tez dużo pije,ale ja mam problem z jelitami od 13 lat i zawsze to bylo moje utrapienie, brałam dopel Hertz tydz i masakra byla, potem przestalam i sam kwas, mowie sprobuje jeszcze raz chyba nic sie nie stanie,ze takie przerwy robie skoro to witaminy
 
Nie ufam psychiatrycznym lekom w ciazy.. kazdy robi jak uwaza ;-) czasem zwykla rozmowa z lekarzem wystarczy ale lekow bym nie wziela. No i ja do niczego nie namawiam. Mowie tylko ze jak komus zalezy na cc to mu się uda.
Ja w ciąży nie wzięlabym lekow, ale rozne sa kobiety nie które naprawdę muszą brac inaczej stres szkodzi bardziej dziecku i osobie ciężarnej
 
Też miałam korektę, w Warszawie i po 10 mcach poszła mi wada. :( Reklamacja do pół roku tylko. Zrobili mi zabieg 3 mce po porodzie, choć powinno się odczekać min.rok! Wiedzieli, że karmię piersią, że 3 mce temu miałam cesarkę. Nie, nikt mi nic nie powiedział, nawet słowem się nie zająknął. :( Przecież poczekałabym. Niestety, nie wiedziałam. Dawałam kiedyś 3500/oko plus kwalifikacja 250 plus leki po, dojazd i noclegi.

Nie warto było.

Mam wadę, zwapnienia i odklejanie się siatkówki. Generalnie masakra na dnie oka.


Ojej, to wspolczuje! :-(
U mnie korekta sie udala - robilam we Wroclawiu Eyelaser Center - juz prawie 10 lat i odpukac, wszystko ok ale wlasnie nie wiem jak do konca ma sie sama korekta laserowa do porodu naturalnego... Bede musiala to jeszcze przedyskutowac z okulista i ginekoloegiem...

Nie informowali Cie, zebys odczekala z zabiegiem?
Ewidentnie wychodzi tu niekompetencja lekarzy...Probowalas z nimi na ten temat rozmawiac?
 
Ja z synem nie brałam witamin, bo mnie mdliło po każdej, więc przestałam na kwasie foliowym i tyle... Teraz nie wiem, dostanę próbki, spróbuję jak nie podejdą to odstawie [emoji6]

@Mamafasolki jasne, tylko pytać każda pacjentke to później by znowu skargi były i inne sprawy, ja jestem w 100% za zgodnością z samą sobą, boisz się czegoś, idź po pomoc i nie wstydź się [emoji6] boisz się porodu, pogadaj z doświadczona położną lub doulą, one pomogą lub skierują Ciebie na odpowiednia drogę...
 
Ojej, to wspolczuje! :-(
U mnie korekta sie udala - robilam we Wroclawiu Eyelaser Center - juz prawie 10 lat i odpukac, wszystko ok ale wlasnie nie wiem jak do konca ma sie sama korekta laserowa do porodu naturalnego... Bede musiala to jeszcze przedyskutowac z okulista i ginekoloegiem...

Nie informowali Cie, zebys odczekala z zabiegiem?
Ewidentnie wychodzi tu niekompetencja lekarzy...Probowalas z nimi na ten temat rozmawiac?
Nie. Nie drążyłam. Zaproponowali mi odpłatną korektę, ale rogowke mam cieniutką i nadwrażliwą, więc nie będę nic korygować. Mam ładne oprawki i tyle.
 
reklama
Do góry