reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Mielone z ziemniakami i ogórkami..... ależ bym zjadła. . Jakby mi ktoś zrobił nienawidzę gotować. Ale mąż jak na złość całe dni w pracy...

Ja generalnie w pierwszej ciazy ( tzn drugiej bo pierwsza cp) też nie liczyłam się z kosztami. Jeszcze podczas starań wydawała mnóstwo kasy (monitoring cyklu to 50 zł za każde usg a trzeba ok 4 plus wizyty i badania). Najważniejsze było dla mnie żeby mieć dziecko.
Teraz generalnie też. Ale staram się jakoś kombinować i np po cześć leków chodzić do rodzinnego ( np luteina refundowane bo od giną na 100%) czy skierowania te które może. Mam też abonament w kilku placówkach (pzu) i korzystam...
 
reklama
Dziewczyny a ja tak z innej beczki, za miesiąc mój syn kończy 4 lata, jakieś pomysły na prezent? Rowerek ma, co prawda jeszcze biegowy, ale zmienić chcemy na wiosnę bo teraz i tak za dużo czasu na naukę nie będzie miał. Hulajnoge też ma.. Więc generalnie nie wiem :no::confused2:
 
Ja też, jak już sie obudzę to koniec,już nie zasypiam. Najgorzej jak to sie stanie po 3,do 6 leżę w łóżku i w pracy siedzę jak potłuczona.


Dziewczyny. Mam prenatalne 31.08. A wizytę u ginekologa prowadzącego 30.08. Zastanawiam się czy nie przełożyć wizyty u mojego ginekologa po prenatalnych, ale następny wolny termin ma 10.09. Po jakim czasie po prenatalnych widzicie sie u swojego lekarza? Wcześniej bylam 30.07 na wizycie.
Ja mam prenatalne 27.08 a wizyte u gina 10.09 I sam mi takie daty wyznaczyl.
 
Dziewczyny a ja tak z innej beczki, za miesiąc mój syn kończy 4 lata, jakieś pomysły na prezent? Rowerek ma, co prawda jeszcze biegowy, ale zmienić chcemy na wiosnę bo teraz i tak za dużo czasu na naukę nie będzie miał. Hulajnoge też ma.. Więc generalnie nie wiem :no::confused2:
Właśnie... co kupić? Dzieci mają teraz wszystko i naprawdę to ciężka decyzja :unsure:
 
@Adeline89 heparyne mam refundowana, ale biore cleksan, nie neoparin. A badania krwi musze robic co2,3 tygodnie sprawdzac morfologie, panel watrobowy, krzepliwosc i tarczyce. A do tego co 3 tygodnie wymazy. Mam prywatnego gina i prywatne badania. Na nfz niestety sie nie dopchalam, ale i tak nie robiliby mi tak czesto badan
 
Boże, dostałam smsa. Popłakałam się ze szczęścia. Mam się zgłosić po odbiór wyników. To taki nasz tajny kod z lekarzem. Sms oznacza że wszystko jest ok., telefon z umówieniem na konsultacji i wizytę, coś poszło nie tak. Jestem taka szczęśliwa!!!
To lepsze niż wygrana w Totka!!! Zdrowa Niunia!!! Nawet płeć nie ma takiego znaczenia jak to, żeby było zdrowe! Hurrrraaaaa!!!!:yes:
 
@AngelMum diagnostyka nas tez pochlonela. Robilismy na raty, bo nas nie bylo stac. Ale to prawda, dzieci sa bezcenne i nie ma takich pieniedzy, jakich by sie dla nich nie znalazlo. A taki widok i cala reszta z tym zwiazana bezcenna...
IMG_20180821_121506.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180821_121506.jpg
    IMG_20180821_121506.jpg
    77,6 KB · Wyświetleń: 218
reklama
@AngelMum diagnostyka nas tez pochlonela. Robilismy na raty, bo nas nie bylo stac. Ale to prawda, dzieci sa bezcenne i nie ma takich pieniedzy, jakich by sie dla nich nie znalazlo. A taki widok i cala reszta z tym zwiazana bezcenna...Zobacz załącznik 890210
Ahhh...jak ja czekam na taką nagrodę na te wszystkie cierpienia....musze mocno wierzyć,że teraz się uda !
Boże, dostałam smsa. Popłakałam się ze szczęścia. Mam się zgłosić po odbiór wyników. To taki nasz tajny kod z lekarzem. Sms oznacza że wszystko jest ok., telefon z umówieniem na konsultacji i wizytę, coś poszło nie tak. Jestem taka szczęśliwa!!!
To lepsze niż wygrana w Totka!!! Zdrowa Niunia!!! Nawet płeć nie ma takiego znaczenia jak to, żeby było zdrowe! Hurrrraaaaa!!!!:yes:
Cieszę się razem z Tobą [emoji6]
 
Do góry