reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
@Papillonek1980 wiem, ze sie bardzo martwisz, ale wiek, nie musi przesadzac o wszystkim. Usg bylo dobre, to mysle, ze papa wyjdzie calkiem niezle. Mam 37 lat i ptenatalne za tydzien. Tez sie boje, ale wiem, ze ryzyko moze byc niskie. Takie mialam w ubieglym roku mimo obciazonego wywiadu, wieku itp. Tego ci zycze, niskiego ryzyka, bys mogla przestac myslec o amnio.
Moj lekarz mówił o pacjentkach które miały wskazanie do amino bo pappa źle wyszła..wszystkie zrobiły, jedna poleciała na amino do Stanów bo bała się, że tu jej źle zrobią. Wszystkie miały wynik prawidłowy.
 
Moj lekarz mówił o pacjentkach które miały wskazanie do amino bo pappa źle wyszła..wszystkie zrobiły, jedna poleciała na amino do Stanów bo bała się, że tu jej źle zrobią. Wszystkie miały wynik prawidłowy.
No wlasnie po co ryzykowac tym amio, skoro papa to statystyki jeśli masz wiek badz starty wczesniej raczej wyjdzie zawyżone,najważniejsze sa prenatalne badania usg
 
@Martenika dlatego ja o amnio w ogole nie mysle. Jesli trzeba bedzie to nifty albo harmony zrobie. Nie bede ryzykowac utraty dziecka. I tak mam ciaze wysokiego ryzyka
No tak,ale nie każdego jest stac,a badanie tez nie jest 100%dziewczyny powiem wam szczerze w tamtym roku mialam taka sytuacje byłam na forum gdzie dziewczyny robily testy,amnio i te co wychodziły im ol rodzily chore dzieci a tym co negatywnie i zle zdarzylo sie urodzic zdrowe takze ja zadnemu testowi nie ufam do konca
 
@Martenika dlatego ja o amnio w ogole nie mysle. Jesli trzeba bedzie to nifty albo harmony zrobie. Nie bede ryzykowac utraty dziecka. I tak mam ciaze wysokiego ryzyka
No tylko nifity tez moze wyjść błędny i on nie rozwieje wszystkiego jak amino. Ja nie robię tez pappa bo moj lekarz stwierdził ze przy mojej panice o wszystko stanowczo odradza
 
No tylko nifity tez moze wyjść błędny i on nie rozwieje wszystkiego jak amino. Ja nie robię tez pappa bo moj lekarz stwierdził ze przy mojej panice o wszystko stanowczo odradza
Dokładnie tak samo amnio trafic moze sie błędne , jak pisałam wyżej bylam na takim forum,gdzie wyniki mowily co innego,a rodziły sie dzieci zdrowe lub chore na przekor badaniom. Wszystko to ryzyko. Mam znajoma miala dobry papa ,prenatalne ,a ma dziecko z ZD
 
Ja tez w koncu nie robilam. Bez krwi ryzyko wyszlo mi minimalne wiec nie chcialam sie stresowac dodatkowo
I tak będziemy się stresować pewnie do końca :/ jutro mam wizytę i mam wrażenie ze te wizyty to pro forma. Dużo więcej sie dowiem z usg... A jutrzejsza wizyta jest tylko po kolejne L4.
Moj lekarz mówił o pacjentkach które miały wskazanie do amino bo pappa źle wyszła..wszystkie zrobiły, jedna poleciała na amino do Stanów bo bała się, że tu jej źle zrobią. Wszystkie miały wynik prawidłowy.
Koszty ogromne i wolalabym zrobic ninfty ale no to już bardzo duże kwoty...
No tak,ale nie każdego jest stac,a badanie tez nie jest 100%dziewczyny powiem wam szczerze w tamtym roku mialam taka sytuacje byłam na forum gdzie dziewczyny robily testy,amnio i te co wychodziły im ol rodzily chore dzieci a tym co negatywnie i zle zdarzylo sie urodzic zdrowe takze ja zadnemu testowi nie ufam do konca
O rany... Czyli tylko nadzieja ze dzidzia zdrowa :(
 
reklama
I tak będziemy się stresować pewnie do końca :/ jutro mam wizytę i mam wrażenie ze te wizyty to pro forma. Dużo więcej sie dowiem z usg... A jutrzejsza wizyta jest tylko po kolejne L4.Koszty ogromne i wolalabym zrobic ninfty ale no to już bardzo duże kwoty...O rany... Czyli tylko nadzieja ze dzidzia zdrowa :(
W większosci przypadkach sie pewnie sprawdza wynik,ale zdarzaja sie nieprawidłowe
 
Do góry