reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
A jak u Was z kawa?

Wszystkie odstawilyscie kawe z kofeina na rzecz tej zbozowej? Dla mnie ta zbozowka to masakra... Nie jestem w stanie tego pic :baffled:

Moja ginekolog powiedziala mi, ze na jedna zwykla kawe dziennie moge sobie pozwolic - taka jedna w pracy to dla mnie jak zbawienie,w weekend staram sie nie pic w ogole, choc czasem musze.
Ja normalnej pić nie mogę jak ostatnio wypilam to serce zaczęło mi szybko walić zrobiło mi się gorąco i prawie zemdlalam więc u mnie zbozowka wchodzi tylko w grę
 
@FallenAngel83 trzymaj się dzielna kobieto i pamiętaj, że tu jesteśmy [emoji6]

@aga6 moje siusiu w nocy w końcu ograniczyło się do 1 [emoji16]

@Pauliyne moja kondycja też kiepsko,a przed ciążą biegałam i ćwiczyłam sobie w domu....jednak nie ma szans na powrót do jakiś ćwiczeń wię muszę czekać do przyszłego roku. Jednak dla tego małego człowieczka zrobię wszystko i nad kondycją popracuję później.

paulina.blachut pastą do zębów smaruj jak to miejsce takie dostępne, ja ostatnio też tak załatwiłam wychodzącą opryszczkę.

Czas wstać , wypuścić pieska, śniadanko i karkówkę przyprawić [emoji16][emoji16][emoji16] miłego dnia !!!!!
 
Mi spadlo ponad 3kg rtlko nie mam pojecia skad bo nie widze żebym schudlaJa czarna odrzucilam bo przestala mi smakowac ale mam nadzieje ze ochota na nia wroci bo lubialam rozpoczynac dzien od kawki ,zbozowej wogole nie pije bo nie lubie na razie tylko mieta mi wchodzi ewentualnie herbata owocowa
Ja też tego nie zauwazylam ale koleżanki owszem mówiły mi że na twarzy mocno wyszczuplalam
 
Ja normalnej pić nie mogę jak ostatnio wypilam to serce zaczęło mi szybko walić zrobiło mi się gorąco i prawie zemdlalam więc u mnie zbozowka wchodzi tylko w grę

Ja mam bardzo niskie ciśnienie wiec na szczęście mi to nie grozi, chociaż tez starałam się pić zamiennie z Inka żeby nie przesadzać z ta kofeina :)
 
Ja mam bardzo niskie ciśnienie wiec na szczęście mi to nie grozi, chociaż tez starałam się pić zamiennie z Inka żeby nie przesadzać z ta kofeina :)
Ja to uwielbiałam taką mocną czarną kawę z 2 czubatych łyżek.. A ta inke muszę pić z mlekiem i miodem inaczej mi nie wchodzi xd
Ciśnienie u mnie też bardzo niskie ale wysoki puls mam bo często ponad 100
 
reklama
Pytanie mam. Mogę wybrać nauczycielkę dla córki-7 lat zaczyna szkole(po znajomosci). Nie ma 1 idealnej. I nie wiem co wybrać. Miła serdeczna panią którą stawia na relację i dobre samopoczucie dzieci w szkole czy taka którą stawia na naukę? Moja corka intelektualnie jest bardzo ogarnięta Ale emocjonalnie dość
Ja widzę różnice u chlopakow... jak jeden był prowadzony w 1 klasie i jak drugi... Starszy miał za Pania nauczycielke ze świetlicy ale bardzo lubianą a młodszy ma wymagająca ale potrafiąca zadbac o dobre samopoczucie dzieci i szczerze jestem bardziej zadowolona z Pań u młodszego syna
 
Do góry