reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Moja kondycja jest zerowa siły nawet na sprzatanie nie mam
emoji107.png

@monia_l widze, ze Ty juz masz doswiadczenie w temacie ciazy ;)
Jak bylo u Ciebie wczesniej - kondycja lepsza w 2 trymestrze? Czy niebardzo?
Ja też czuje spadek formy.. też cwiczylam chodziłam na zajęcia ze sztangami, tbc, płaski brzuch i takie tam i teraz masakra dobrze że mam windę xd ale pójście na zakupy i powrót do domu to dla mnie wyczyn jak jakieś większe zakupy mam, wczoraj przesadzilam i cierpiałam z bólu kręgosłupa.. teraz to zakupy jedynie z moim A sprzątanie mieszkania w ratach..


Czyli dokladnie tak, jak u mnie :(
 
reklama
Ciekawostka, 1.5 kg krwi na cala ciaze potrafi nawet przybyć. Czytalam dalej,ze w pierwszym trymestrze osoby chude moga przybrac do 2 kg, pyszyste nawet wiecej. Od drugiego trymestru powinno sie tyc 2 kg na miesiac jesli tyjemy wiecej powinno sie skonsultować z lekarzem [emoji54] ja z synem to tylam na pewno z 5kg na miesiac Zobacz załącznik 890156Zobacz załącznik 890157
Mi został ostatni tydzień 1 trymestru i zamiast przytyć to schudłam haha :D
 
Jeśli nie jest to pierwsza w zyciu to nie jest. Mnie sie udało ją zwalczyc w ubiegłym tygodniu bo chciała zaatakować...
No właśnie nie nie jest to moja 1 w życiu ale i tak się martwię chodź wczoraj byłam u lekarza i maluszek zdrowy ale mimo wszystko raz już poronilam i się martwię myślę że ona do końca nie wyjdzie bo czosnkiem ja zabija pije właśnie mleczko z miodem i czosnkiem i dodatkowo przykładami czosnek na to miejsce gdzie ona ma powstac
 
Ja slyszlam,ze w wrzesniu ma byc 25 stopni, niestety klimat u nas sie ociepla
25 to idealna jesień dla mnie. Bo nawet przy 25 nie ma raczej takiej duchoty jak teraz przy 25. Ja kocham ten zapach jesieni.... I liście. I klimat zmiany i odpoczynku po lecie. Nienawidzę lata!!! No i zimy. Kocham wiosnę i jesień
 
No właśnie nie nie jest to moja 1 w życiu ale i tak się martwię chodź wczoraj byłam u lekarza i maluszek zdrowy ale mimo wszystko raz już poronilam i się martwię myślę że ona do końca nie wyjdzie bo czosnkiem ja zabija pije właśnie mleczko z miodem i czosnkiem i dodatkowo przykładami czosnek na to miejsce gdzie ona ma powstac
Ja już też miałam opryszczke ponad tydzień temu ale słyszałam że nie jest groźna jeśli nie występuje w miejscach rodnych
 
Oj tam... Ja tyje teraz szybko, w sumie to nie wiem dlaczego, bo i więcej się ruszam, mniej jem i to nie jakieś śmieci, tylko normalnie, a tyje sobie... Póki dobrze się czuje to jest OK, potem po porodzie będę się martwić żeby wagę zbić do 70kg i tyle... Teraz i tak nic nie poradzę, bo raczej głodzić się nie będę, muszę mieć energię dla dwójki starszych, żeby odprowadzić, przyprowadzić, ugotować, posprzątać, iść do pracy i w ogóle...
 
A jak u Was z kawa?

Wszystkie odstawilyscie kawe z kofeina na rzecz tej zbozowej? Dla mnie ta zbozowka to masakra... Nie jestem w stanie tego pic :baffled:

Moja ginekolog powiedziala mi, ze na jedna zwykla kawe dziennie moge sobie pozwolic - taka jedna w pracy to dla mnie jak zbawienie,w weekend staram sie nie pic w ogole, choc czasem musze.
 
Też polecam puky :)

Miałam wczoraj koszmarny wieczór. Straszne mdłości, myślałam że oszaleje. Na szczęście szybko zasnęłam bo poprzednią noc się wiercilam tylko...

Ja zdecydowałam że prenatalne robię prywatnie tak jak się zapisałam a nie w luxmed. Od piątku staram się też dodzwonić do lekarza prywatnego i nie odbiera :o

Może ma urlop?
Ja chciałam pójść na prenatalne i po 3 wybisraniach lekarz mi napisał sms ze ma urlop do 4 września i dlatego nie odbiera.

Ja też czuje spadek formy.. też cwiczylam chodziłam na zajęcia ze sztangami, tbc, płaski brzuch i takie tam i teraz masakra dobrze że mam windę xd ale pójście na zakupy i powrót do domu to dla mnie wyczyn jak jakieś większe zakupy mam, wczoraj przesadzilam i cierpiałam z bólu kręgosłupa.. teraz to zakupy jedynie z moim A sprzątanie mieszkania w ratach..

Ja tak samo! Oczywiście do koszyka nawrzucalam wczoraj A później nieść te siaty do domu... Nie jest daleko ale ja nigdy nie miałam wyczucia jesli chodzi o zakupy.
 
A jak u Was z kawa?

Wszystkie odstawilyscie kawe z kofeina na rzecz tej zbozowej? Dla mnie ta zbozowka to masakra... Nie jestem w stanie tego pic :baffled:

Moja ginekolog powiedziala mi, ze na jedna zwykla kawe dziennie moge sobie pozwolic - taka jedna w pracy to dla mnie jak zbawienie,w weekend staram sie nie pic w ogole, choc czasem musze.
Ja piłam w każdej ciąży kawę i w tej też pije.... dwie dziennie..
 
reklama
A jak u Was z kawa?

Wszystkie odstawilyscie kawe z kofeina na rzecz tej zbozowej? Dla mnie ta zbozowka to masakra... Nie jestem w stanie tego pic :baffled:

Moja ginekolog powiedziala mi, ze na jedna zwykla kawe dziennie moge sobie pozwolic - taka jedna w pracy to dla mnie jak zbawienie,w weekend staram sie nie pic w ogole, choc czasem musze.
Nie odstawiłam. Mam mniejszą ochote na nią. I ostatnio ma jedynie właściwość przeczyszczajaca [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry