reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Witajcie dziewczyny... piszę na trzeźwo po przebudzeniu się z dziwnego snu :errr::szok:... śnił mi się mój poród !!! I to że po tym porodzie byłam wciąż sama i widziałam swoje dziecko już ubrane i nie znałam płci. Nie wiem skąd zjawiła się moja mama i powiedziała mi " tym razem nie córka" ... czyli 3 syn.... Słuchajcie czuje te emocje jeszcze ze snu bo obudziłam się ze łzami w oczach.... Moja silna chęć pragnienia posiadania córki zaczęła mnie martwić że faktycznie jak się okaże iż jednak syn to tak.właśnie zareaguje- rozplacze się :no2::(
 
reklama
Kochane, mam pytanie z serii obrzydliwe. Wrażliwcy proszę nie czytać.





Mam problem z "dwójką". :( O ile kiedyś była codziennie, tak teraz co 4-5 dni. Jem dużo owoców, pije wodę na czczo i mimo to nie ma. Wcześniej piłam kawę, działa przeczyszczająco, ale w ciąży wydaje mi się nie wskazana. Odstawiłam. Co w zamian?
Ja mam to samo.. mleko ratuje. Czasem surowe jablko rano na czczo albo sie mecze tak jak Ty :-(
 
Ja od zawsze miałam problemy z dwójką. Co bym nie jadła albo nie piła to był problem. W pierwszej ciąży, praktycznie od początku zaraz były hemoroidy. Jem owsianki, pije mleko, kawę zbożową, jem owoce i warzywa. I nie rusza mnie nic. Więc się męczę albo w kryzysowych sytuacjach aplikuje czopek glicerynowy :errr:
@Kasia323 sny nieźle potrafią nam namieszać w psychice :-D nie płacz i się nie denerwuj, to tylko wyobraźnia płata nam figle :-D
 
Witajcie dziewczyny... piszę na trzeźwo po przebudzeniu się z dziwnego snu :errr::szok:... śnił mi się mój poród !!! I to że po tym porodzie byłam wciąż sama i widziałam swoje dziecko już ubrane i nie znałam płci. Nie wiem skąd zjawiła się moja mama i powiedziała mi " tym razem nie córka" ... czyli 3 syn.... Słuchajcie czuje te emocje jeszcze ze snu bo obudziłam się ze łzami w oczach.... Moja silna chęć pragnienia posiadania córki zaczęła mnie martwić że faktycznie jak się okaże iż jednak syn to tak.właśnie zareaguje- rozplacze się :no2::(
Kasiunia, nie martw się Skarbie. Na pewne rzeczy mamy wpływ znikomy, albo wcale. Najważniejsze, żeby było zdrowe. Zobacz ile nieszczęść się dzieje. Chłopcy są wspaniali, a trzech będzie megawspaniałych. Mój mąż pochodzi z trzech chłopaków, pomagają mamie, są u niej co tydzie conajmniej i łączy ich silna więź. Ja jestem jedynaczką, ale mamę staram się widywać jak najrzadziej. :/
 
Dziękuję Wam za słowa otuchy :tak:. Już mi lepiej ale po przebudzeniu jakieś dziwne emocje we mnie siedziały :sad:. Teraz już śniadanie zjedzone i właśnie kawka ;-) ;) się parzy... miłej niedzieli Wam życzę :-) :):wink:
 
Kochane, mam pytanie z serii obrzydliwe. Wrażliwcy proszę nie czytać.





Mam problem z "dwójką". :( O ile kiedyś była codziennie, tak teraz co 4-5 dni. Jem dużo owoców, pije wodę na czczo i mimo to nie ma. Wcześniej piłam kawę, działa przeczyszczająco, ale w ciąży wydaje mi się nie wskazana. Odstawiłam. Co w zamian?
Mi pomaga woda z cytryna czasem, a tak owsianki trzeba jeść z rana moze to ruszy. Ogolnie teraz to pikus pozniej zaczna sie zaparcia jak macica z dzieckiem będzie wieksza zacznie jelita uciskac
 
reklama
Kochane, mam pytanie z serii obrzydliwe. Wrażliwcy proszę nie czytać.





Mam problem z "dwójką". :( O ile kiedyś była codziennie, tak teraz co 4-5 dni. Jem dużo owoców, pije wodę na czczo i mimo to nie ma. Wcześniej piłam kawę, działa przeczyszczająco, ale w ciąży wydaje mi się nie wskazana. Odstawiłam. Co w zamian?

Ja co dziennie rano piję 2 szklanki wody... nie wiem czy mi to pomaga ale co dzień rano opróżniam się bez problemu...
 
Do góry