reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
U mnie 50 m i będzie nas 5;-) ;)
Oj tam my z rodzicami tez mieszkalismy z siostra na 38 i jakos nas rodzice wychowali,zle to nie wspominam najwazniejsza miłość. Czasem mysle,ze teraz dzieci za dobrze maja telewizory ,xboxy w pokojach, tel, ale co czas idzie do przodu i nas zmusza trochę, bo jedno u drugiego widzi i przykro, ehh co bedzie jak nastolatkami beda
 
reklama
Ok to moja mama już wie. I oczywiście pierwsze co to uslyszalam." Co na 500+ polujecie" no na pewno. I poprosiła bym po tym dziecku zamknęła produkcje bo już nie jestem mloda!!
Kurde my mamy 75 metrów, a już myślimy co zrobic by każdy miał swój kat!!
 
My to mamy nawet mało szaf już z córką sie ledwo mieścimy a właściwie nie mieścimy[emoji12] trzeba będzie dobrze to rozegrać. Przemeblowac, nowe meble kupić. Narazie bie wyobrażam sobie jak to będzie. Córka będzie w małym pokoju. My z dzieckiem w dużym pokoju. Ale jak to potem zrobić. W jednym pokoju nie mogą być bo młodsze starsze będzie budzić. Z nami w dużym pokoju na początku ok. A potem już nie bardzo. Mamy pomysł żeby w duzym pokoju zrobić aneks kuchenny. A zamiast kuchni pokój. Ale to są na prawde spore koszta bo to remont całego mieszkania z łazienką kafelkami.. Nie wiem. Jak bralismy kredyt trzeba było szukać od razu 3 pokoi. Ale niewiedzieliśmy czy nam dadzą większy kredyt wiec i nawet nie sprawdzaliśmy i nie myśleliśmy w takich kategoriach..
 
O rany, dziewczyny. Przepraszam, ale to moja pierwsza ciąża. Jestem przerażona tym co piszecie o porodach. Az mi sie płakać chce. Muszę chyba omijać takie posty, bo umre ze strachu jeszcze przed 2 trymestrem :(
 
27tc i próba ratowania jednej z bliźniaczek dlatego było cc bo inaczej kazaliby rodzić sn. A przed ciążą z dziewczynkami wczesne poronienie i teraz przed tą ciaza biochemiczna
Ale to czemu mialas dwie cesarski ? Cieli raz zeby ratować jedna,a pozniej drugie mialas cc z tym drugim z blizniat? To masz jedno corke?
 
Czuję się dziś strasznie....zero energii do czegokolwiek....z jedzeniem dziś też problem, coś strasznego. Byliśmy na cmentarzu u naszych kochanych dzieciaczków i tak cały czas powtarzałam aby czuwali nade mną i ich rodzeństwem w brzuszku

Mój mąż kieeeedyś mówił, że absolutnie nie chce być przy porodzie. Potem sam jakoś dorósł i kiedy jechaliśmy rodzić cały poród przy mnie był, opanowany i nie wkurzający. Nie wyobrażam sobie rodzić bez niego.

Mieszkanko też mamy małe (niecałe 50 m nawet) jakieś rozwiązania mamy na oku jednak o tym będziemy myśleć po narodzinach. Do tych kilku lat maluszka malutki pokoik jest więc starczy.
 
reklama
My to mamy nawet mało szaf już z córką sie ledwo mieścimy a właściwie nie mieścimy[emoji12] trzeba będzie dobrze to rozegrać. Przemeblowac, nowe meble kupić. Narazie bie wyobrażam sobie jak to będzie. Córka będzie w małym pokoju. My z dzieckiem w dużym pokoju. Ale jak to potem zrobić. W jednym pokoju nie mogą być bo młodsze starsze będzie budzić. Z nami w dużym pokoju na początku ok. A potem już nie bardzo. Mamy pomysł żeby w duzym pokoju zrobić aneks kuchenny. A zamiast kuchni pokój. Ale to są na prawde spore koszta bo to remont całego mieszkania z łazienką kafelkami.. Nie wiem. Jak bralismy kredyt trzeba było szukać od razu 3 pokoi. Ale niewiedzieliśmy czy nam dadzą większy kredyt wiec i nawet nie sprawdzaliśmy i nie myśleliśmy w takich kategoriach..
Dokładnie tak samo było i u nas... a przedzielic duży pokój?' Jaki macie metraż?
 
Do góry