reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Kobiety chwalą sobie pomoc mężów [emoji6] ale jak ma się stresować bardziej niż ja to po co mi to
Ja na początku sobie nie wyobrażałam jego obecności ale bardzo chciał. Szczerze? Pod koniec ciąży nie było opcji żebym poszła na porodówkę sama tak się bałam ;p i szczerze nie żałuje, mam nadzieje ze i przy tym będzie chciał być :p
Ja wiem że byłby super wsparciem ale czasem działa na mnie jak taki typowy coatch "dasz radę!" I wtedy to zle dziala na mnie i lepiej by czekał na nas juz poza salą porodową :D
Najbardziej to się boję że lekarze będą musieli go ratować bo padnie jak zobaczy jak to wszystko wygląda :-D:-D:-D
 
reklama
Ja na początku sobie nie wyobrażałam jego obecności ale bardzo chciał. Szczerze? Pod koniec ciąży nie było opcji żebym poszła na porodówkę sama tak się bałam ;p i szczerze nie żałuje, mam nadzieje ze i przy tym będzie chciał być :p
Ja sama nie wiem,czy bym chciala zeby widział jak tam mi sie rozszerza ,chyba ze obok bedzie stal. Wujek z ciotka jak byl przy porodzie to nagrywał jak wychodzi dziecko on to miał siłę
 
Ja na początku sobie nie wyobrażałam jego obecności ale bardzo chciał. Szczerze? Pod koniec ciąży nie było opcji żebym poszła na porodówkę sama tak się bałam ;p i szczerze nie żałuje, mam nadzieje ze i przy tym będzie chciał być :p
Może zobaczy jak to jest, nie wiem... Ale to jego pierwsza cala ciąża ze mną, poród w sumie te, pierwszy [emoji12] taki swiezaczek z niego pomimo 2ki dzieci
 
Ja mialam stukania na wzgorku lonowym dwa dni,az mnie to zaczelo przeszkadzać [emoji23] ja w pierwszej ciazy mialam ruchy kolo 19 tygodnia,a w nastepnej kolo 16 tyg,wcześniej nie ma opcji zeby czuć
Tak wiem, wiem. To nie ruchy, na nie stanowczo za wczesnie, ale może bobo tak szaleje że czuje sie te bulgocenie. Mi tak się robi najczęściej jak spokojnie leze, i macam ten mój brzuch :)
 
reklama
Do góry