reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Moj ostatnio sie mnie pytal ,czy ruchy czuje [emoji23][emoji23][emoji23] ja mówię chyba oszalales
Jeju, to mój syno pyta kiedy dzidziuś będzie i kiedy, pokazuje mu kobiety w ciąży i tłumacze jaki brzuch będę mieć, ale że mąż??? Ostatnio przerażony pytał czy przy porodzie będzie musiał być, bo ta wizja go przeraża... Nic na siłę [emoji6]
 
reklama
Jeju, to mój syno pyta kiedy dzidziuś będzie i kiedy, pokazuje mu kobiety w ciąży i tłumacze jaki brzuch będę mieć, ale że mąż??? Ostatnio przerażony pytał czy przy porodzie będzie musiał być, bo ta wizja go przeraża... Nic na siłę [emoji6]
Hehe nie wiem mu sie cos pomyliło ,ze to tak szybko leci. Moj pewnie tez by zbladl jakby przy sn mial byc
 
Jutro koleżanka z pracy przychodzi do mnie, pewnie na zwiady,ja juz ja znam [emoji5] [emoji23] i tak jej nie powiem mimo,ze plotki pewnie juz sa, powiem,ze pieprza głupoty ,a niech ma mętlik w głowie
 
Wredna [emoji16] ja to już ukryć nie mogę [emoji849] nawet jakbym chciała
Ja i tak brzuch mialam, u mnie w pracy sa wscibscy ludzie,a ja wiem,ze jak jej powiem to bedzie latać po hali taka koleżanka z niej [emoji23] na kazdego gada to na mnie nie bedzie ,sama kiedys sie przyznała ,ze mi obrobila dupe,bo ja jedna straszyla,ze mi wszystko powie [emoji23][emoji23] ja to gdzies mam nie przejmuje sie dla mnie to znane twarze ,a nie znajome, wazne tylko,ze praca kolo siebie w ladzie i w spokoju szla, a jak wiadomo w takich wielkich zakladach zazwyczaj zawistni ludzie robia
 
Dzień dobry!
Właśnie wstaliśmy. Oczywiście juz mi się panika włączyła czy na tym prenatalnym bedzie wszystko widac [emoji20] czy zdrowe, czy wszystko się rozwija itp...Lm moze przekierować do innej placówki [emoji6]O Wow!
Ale Wam dobrze [emoji7]Sąsiadeczko [emoji1]

Ale jak to Sasiadka ? [emoji23] tez Ząbki ?
 
reklama
Do góry