reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Bardzo bym chciała chustować, kompletnie się na tym nie znam jednak :)

Z córką miałam Roana Maritę i był super na zimę, pompowane koła, duża gondola. Teraz na wiosnę i lato to bym wolała coś bardziej zwrotnego, ale jeszcze się tym nie interesowałam kompletnie :szok:
To jeszcze masz sporo czasu, by się doksztalcic w temacie. Osobiście polecam spotkanie z doradcą noszenia--dużo takie spotkanie daje.
Właśnie się zastanawiam bo jednak 2 latka to maluch jeszcze. Ale mam drugi wózek i podejrzewam, że sama z dwójką i tak na początku nie wyjdę. Ale jeszcze rozwiąże ten podwójny albo może dostawka. Nie wiem.
Zawsze możesz zacząć przyzwyczajać córę powoli do chodzenia już teraz. Między dwójka najmłodszych mam 25 miesięcy różnicy i jak pojawiła się najmlodsza córa, to dwulatka już sporo chodziła albo jeździła na rowerku (biegowym, czterokolowym)
 
Właśnie się zastanawiam bo jednak 2 latka to maluch jeszcze. Ale mam drugi wózek i podejrzewam, że sama z dwójką i tak na początku nie wyjdę. Ale jeszcze rozwiąże ten podwójny albo może dostawka. Nie wiem.
Ja myslalam nad dostawka ale pierworodna jak narazie lubi drzemki robic na spacerach. Poczekam jeszcze i zobacze bo to w sumie pol roku jeszcze. Moze jej sie odmieni ;p
 
@Stokrotenka23 mysle, ze to zalezy gdzie kto mieszka. Ale jak sie ma winde czy mieszka w domku to mysle, ze to dobry wybor. Dokupilam tylko materacyk do srodka. Z gondoli mozna zrobic kolyske. Do tego mam tez spacerowke. Warto uzywany kupic, bo gondolke i tak krotko sie uzywa, a potem wiecej pieniedzy mozna dac na lepsza spacerowke. W rosji lonex goruje, choc to polskie wozki. Szkoda, ze wiecej idzie na eksport niz zostaje w kraju.
Nie mam kol retro, ale zawsze moge wymienic. Spacerowka wtedy lepiej wygladaZobacz załącznik 888152
Tzn koła mi obojętne. Ale właśnie te wózki sa niedocenione u nas teraz. I taki bym chciała :)

Aga czekamy [emoji110][emoji110]
 
Ja myslalam nad dostawka ale pierworodna jak narazie lubi drzemki robic na spacerach. Poczekam jeszcze i zobacze bo to w sumie pol roku jeszcze. Moze jej sie odmieni ;p
No wlasnie, ja decyzje co do wozka, tak naprawde podejme przed samym porodem. Wtedy bede tak naprawde widziala, co bedzie lepsze - dostawka czy podwojny wozek.
 
reklama
No nasz wózek już czeka [emoji6] tak od 2 tygodni czy 3 [emoji23] kobieta zadowolona z niego była i powiedziała, że jak będę chciała sprzedawać mam się do niej odezwać [emoji6]
 
Do góry