reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Mam dzisiaj ból brzucha, albo takie wzdęcia, albo nie wiem, od rana [emoji849] co jakiś czas zakluje mnie w podbrzuszu, trzecia ciąża, chyba najgorzej przechodzę, ale chyba też z tyłu głowy mam myśl, że moja mama 3cie poroniła jakoś w 12-15 tygodniu, mialam 7 lat to pamiętam dokładnie [emoji52] tylko mama starsza była, miała już 44, mam nadzieję, że u mnie będzie wszystko OK
 
Dziewczyny a ja mam takie pytanie od którego tygodnia badanie jest już tylko przez brzuszek a nie już dopochwowo
Mnie za kazdym razem do 12 tyg robili usg przezpochwowe.
A teraz sie zdziwilam, bo mialam sonda brzuszna. Lekarz mowil, ze jestem szczupla i dobrze wyczuwa pod reka powiekszona macice i bylo naprawde dobrze widac, az sama bylam zaskoczona.
 
Mnie za kazdym razem do 12 tyg robili usg przezpochwowe.
A teraz sie zdziwilam, bo mialam sonda brzuszna. Lekarz mowil, ze jestem szczupla i dobrze wyczuwa pod reka powiekszona macice i bylo naprawde dobrze widac, az sama bylam zaskoczona.
U mnie nie mógł znaleźć dowcipnie, młodziak ułożony wysoko i robił przez brzuch [emoji2] w 9+6
 
Dobra, jak na matematyka przystalo, rozstrzygne ten spor :D
9,3 mm to niecaly 1 CM - mala rybka i kaylla ma racje, Adeline sie pomylila ;)
 
reklama
Do góry