reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Bardzo sie cieszę, że wszystko dobrze u Ciebie i bobasa :)
Dbaj o siebie na tyle, na ile córcia ci pozwala - siłaczką jeszcze zdążysz pobyć :)
Aga super ze wszystko dobrze! Tez swojego dziwgam [emoji52] ale czytalam gdzieś ze to ogólnie nic groznego noszenie dzieci w ciazy oczywiście jesli ciaza jest zdrowa i nic się nie dzieje.
 
reklama
@aga6 dobrze że wszystko ok. też mam małą przylepe w domu i np jak idziemy do sklepu to krzyczy że chce apa, staram się jej nie brać ale kończy się to płaczem przez całą drogę :/ no niestety nosić takie 16 kg to teraz lada wyczyn...
 
Mnie sie zdarza wziąć na ręce starszą córkę, która waży 13 kg, choć wiem że nie powinnam, ale są czasem takie sytuacje, że wyjścia nie ma (uśnie na parterze, a mąż w pracy i ktoś musi zanieść do jej łóżka).
To ja podobnie córka waży też 13kg i nieraz musze ją wziąć na ręce ciężko tak to ograniczyć do zera. Ale właśnie szwagierka też dzwigala córkę i przy przeciążeniu zawszs miała plamienia a potem już było ok.
 
Możemy sobie ręce podać, niemal całe dnie leżę, energia na zerowym poziome [emoji14]

Dobrze, że dzieci teściowa często do siebie zabiera i siostra przyjechała do mnie na kilka dni, to wespół z mężem ogarniają chatę, a ja jak matrona z przywilejami leżę i pachnę :D
Ja jedynie poluzuje szelki jutro... A później znow na wysokich obrotach :/
 
Dołączam do ledwo żywych.. . I zgaga i mdłości....
Ale właśnie doczytałam że w ciąży można mój ukochany syrop na zgaga. Gaviscon. Mi zawsze pomaga na wszelkie dolegliwości żołądkowe. Mam nadzieję że teraz też pomoże i będę trochę bardziej do życia.. .
 
Daty nie mam określonej na umowie mam napisane że jest to umowa na zastępstwo do czasu powrotu pani (imię i nazwisko tej dziewczyny) więc póki ona nie wróci to umowa jest ważna

Obojętnie jaka umowa . Jeśli będziesz ciągnąć l4 to nie maja prawa zwolnić . Nikogo nie można zwolnić podczas chorobowego . Wiec jeśli chcesz mieć pewność to ciągnij chorobowe do końca
 
reklama
Do góry