reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Mi sie malować nie chce lba myć ,a musialabym co co dzien, bo sie przetluszczaja, moze jak włosy mi odzyja farbę sobie zrobie to tez inaczej bede sie czuc, bo teraz jak pół dupy za krzaka, jeszcze te syfy. Jem duzo,a energii mało w ogóle jakieś dolki mysleniowe mnie dopadaja
 
reklama
No nie ma co spadek energii ze 100 na 10 tak sie czuje są dni lepsze ale te gorsze to nie mam siły iść do kuchni zrobić sobie jeść. No to lato przegieło jeżeli chodzi o temperatury a jutro niby ma padać i znowu ma wrócić fala upałów.
 
To we 3 mamy taki sam termin ;-)

Pisze ogolnie bo za duzo cytowaniam wlasnie od gin wyszlam. Na szybko wrocilismy do domu. Serce bije, dzidzia macha raczkami. Za duzo dzwigam corke i za duzo ogolnie latam a za malo odpoczywam..
No ja też plamilam i też pewnie od tego. Mały waży 11kg i ciągle chce na ręce. Do tego mieszkam na 3 piętrze i go wnoszę i znoszę.
 
To we 3 mamy taki sam termin ;-)

Pisze ogolnie bo za duzo cytowaniam wlasnie od gin wyszlam. Na szybko wrocilismy do domu. Serce bije, dzidzia macha raczkami. Za duzo dzwigam corke i za duzo ogolnie latam a za malo odpoczywam..
Bardzo sie cieszę, że wszystko dobrze u Ciebie i bobasa :)
Dbaj o siebie na tyle, na ile córcia ci pozwala - siłaczką jeszcze zdążysz pobyć :)
 
U mnie też spadek energii. Leze non stop [emoji58]
Możemy sobie ręce podać, niemal całe dnie leżę, energia na zerowym poziome :p

Dobrze, że dzieci teściowa często do siebie zabiera i siostra przyjechała do mnie na kilka dni, to wespół z mężem ogarniają chatę, a ja jak matrona z przywilejami leżę i pachnę :D
 
reklama
No ja też plamilam i też pewnie od tego. Mały waży 11kg i ciągle chce na ręce. Do tego mieszkam na 3 piętrze i go wnoszę i znoszę.
Mnie sie zdarza wziąć na ręce starszą córkę, która waży 13 kg, choć wiem że nie powinnam, ale są czasem takie sytuacje, że wyjścia nie ma (uśnie na parterze, a mąż w pracy i ktoś musi zanieść do jej łóżka).
 
Do góry