reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
To we 3 mamy taki sam termin ;-)

Pisze ogolnie bo za duzo cytowaniam wlasnie od gin wyszlam. Na szybko wrocilismy do domu. Serce bije, dzidzia macha raczkami. Za duzo dzwigam corke i za duzo ogolnie latam a za malo odpoczywam..
Uffff, dobrze że wyrwałaś się z końca świata i przynosisz dobre wieści[emoji6] Wiadomo, że plamienia nie są wyrokiem jednak zawsze warto dla świętego spokoju sprawdzić - szczególnie po jakiś przejściach.
 
reklama
@aga6 uff dobrze że wsio ok. Teraz zwolnij trochę i będzie ok.

Mi dziś strasznie źle. Modli mnie i jestem głodna a na nic nie mam ochoty. I gorąco mi i spać..... leżę i zdycha...
 
Właśnie tez nie wiem czy docenią... bo to prawie za rok. I mam dylemat. Zaczynam fajny projekt (napisałam go i tylko ja tutaj umiej go realizować) i chciałabym go trochę pociągnąć (chociaż to w sumie mogę też robić będąc na zwolnieniu), ale to w zasadzie nie wiem co oni będą sobie myśleć za rok, może wcale nie obejdzie ich to że teraz chciałam być lojalna...

Z doświadczenia wiem już że trzeba patrzeć na siebie, bo nikt Ci dyplomu potem nie wystawi za zasługi dla pracodawcy :)

Ale chodzi o to, ze jak dostanie podwyzke i pojdzie na zwolnienie to nie dostanie wyzszej wyplaty, bo jest to liczona średnia z ostatnich 12 miesięcy. Więc jakby popracowala po podwyzce kilka miesięcy yo miałoby to wpływ na jej wynagrodzenie podczas zwolnienia czy urlopu macierzyńskiego.

No ja wiem, że się podwyżka nie będzie liczyła do średniej ale już do późniejszej podstawy od 80%tak. Poza tym cały rok pracowałam na tą podwyżkę więc uważam że się należy. A to duża korporacja i jak się za szybko pochwalisz to podwyżki nie zobaczysz. Także podjęłam decyzję że zatrzymuje informację dla siebie. Póki co się dobrze czuję mam pracę siedzącą po 8h więc myślę że dam radę :)

Ja już oczywiście po wizycie :) wszystko jest w porządku objawy mi przeszły, bo to już ten czas, także nie stresujcie się tym kobitki :) dzidzia rośnie jak na drożdżach i okazało się że to jednak już 11t6d, więc termin mamy jednak w lutym :D 26.02. Miałam też usg prenatalne i jest ok, tzn ryzyko baaardzo małe :) Jestem przeszczęśliwa!!! :) jutro zaczynamy 13 tydzień :)

Super wiadomości!

To we 3 mamy taki sam termin ;-)

Pisze ogolnie bo za duzo cytowaniam wlasnie od gin wyszlam. Na szybko wrocilismy do domu. Serce bije, dzidzia macha raczkami. Za duzo dzwigam corke i za duzo ogolnie latam a za malo odpoczywam..

Uff, wiem że to trudne jak się nie potrafi usiedzieć na miejscu, ale staraj się trochę odpoczywać ;)
 
@aga6 uff dobrze że wsio ok. Teraz zwolnij trochę i będzie ok.

Mi dziś strasznie źle. Modli mnie i jestem głodna a na nic nie mam ochoty. I gorąco mi i spać..... leżę i zdycha...
Mam identycznie głodna jestem a na nic nie mam ochoty juz nie wiem co.zjesc ... dzis tylko zupę zjadlam barsz ukrainski i 2 malutkie pierogi ktore oczywiście nie smakowaly ....
@aga6 uffff dobrze ze z dzidzia wszystko dobrze odpoczywaj ile sie da
 
aga- ja bym jak najszybciej jechała na IP ... przez telefon nikt Cię nie zbada i nie zdiagnozuje... Witam Was.. nie ma możliwości iż będę na bieżąco :no2:. Póki praca to ledwo ogarniam dom i dzieci.. nie mam sił na nic, mogłabym spać całymi dniami a tu pobudka o 4:40 a w nocy przebudzam się średnio 3-4 razy... :frown:
 
reklama
Do góry