reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Bo mam kolezanke ktora prowadzila ciaze w LM kilka lat temu i byla mega zadowolona i to w Compensie. Ale juz tamta kobitka nie przyjmuje
 
Do mnie przychodzi niania. Bierze dzieci zazwyczaj na spacer czy do ogrodu i młoda zasypia w wózku, a synek bawi się czy jeździ na rowerze. Po godzinie ryku położyłam ją do spacerówki. Śpi. Wieczory to już tragedia. Muszę być obok. Nie ma innej opcji. Tak wyje, że nawet synek przychodzi i mówi, by ją położyć w łóżku, bo on chce iść już spać...
Widocznie nadal Cię potrzebuje. Moj ma 2.5 roku, spimy razem ale będziemy próbować osobnego łóżka. Zasypiamy tez razem niestety.
 
Bo mam kolezanke ktora prowadzila ciaze w LM kilka lat temu i byla mega zadowolona i to w Compensie. Ale juz tamta kobitka nie przyjmuje
Jak wszędzie sa wyjątki od reguły i tak też słyszałam te legendy ze w LM zdarzają się fajni lekarze! Ale ja mowie ogólnie jakie jest moje zdanie odnośnie lm. Nędza.
 
Widocznie nadal Cię potrzebuje. Moj ma 2.5 roku, spimy razem ale będziemy próbować osobnego łóżka. Zasypiamy tez razem niestety.
U mnie na szczescie corka sama usypia (16mcy) tyle ze w salonie na materacu na ziemi albo na lozku. Bierze przytulanke żabke, picie i śpi. Pozniej ją do łóżeczka przenosimy (spi tam od jakiegos 2/3 mca życia) i spi w nim do rana. Chyba ze jakies chorobsko czy zęby idą to bierzemy ją do siebie
 
reklama
Dziewczyny co macie na mysli pisząc "prenatalne"? Czy po prostu to usg 11-13tydz, czy może jeszcze dodatkowe testy np pappa lub amniopunkcje? Bo tak do konca nie rozumiem, czemu ma byc takie drogie i czemu jest problem ze skierowaniem.

Ja chodze z pakietu luxmed i jestem zadowolona. Poki co zaplacilam jedynie 10zl za bilirubine, bo okazalo sie , ze w pakiecie nie mam. Ale jestem z malego miasta i tu mamy punkty, w ktorych mozna na lm chodzic. Nie ma ichniejszej placowki.
 
Do góry