reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Cześć!
Można się przyłączyć? Właśnie wczoraj odebrałam wynik bety - 248, więc zdaje się, że się udało :)
Czy są tu mamy, które mają dzieciaki z dużą różnica wieku? Moja córka w tym roku skończyła 7 lat (wyczekana, wystarana), ja mam 36 i trochę zajęły nam starania o 2 dziecko (jakieś 3-4 lata:( I jak już mam ten wynik bety to oczywiście strasznie się cieszę, ale też i strasznie boję. Tego czy dam sobie radę. Tego jak córka się odnajdzie, tego jak podzielić czas i uwagę na 2 dzieci w tak różnym wieku...
Witaj tez mam taka roznice moja syn w listopadzie 7 lat, tez dlugo czekamy na rodzeństwo dla niego mam nadzieje,ze tym razem sie uda. A dla Ciebie gratulacje
 
Z cesarkami, zwlaszcza kolejnymi to faktycznie zalezy od organizmu.
Moje pierwsze ciecie bylo tragiczne, dluuugo dochodzilam do siebie, jakos po miesiacu dopiero zaczelam wracac do zywych [emoji14]
Stad moj upor przy drugim podejsciu do sn, nieudany, ale po cieciu drugim bylo o niebo lepiej niz za pierwszym razem. Po trzeciej operacji blyskawicznie doszlam do siebie, po 3 dniach wlasciwie nic nie czulam. I oby teraz bylo podobnie :)

Z laktacja nigdy nie mialam problemow, a po ostatnim porodzie prawie natychmiast mialam mase pokarmu, ze pani obok az nie mogla uwierzyc, ze ja tu w jednej rece dziecko karmie, w drugiej banan i jeszcze przez skypa gadam z mamuska jakbym nie rodzila dzien wczesniej :D
Hehe oby tak u mnie bylo. Ja po cc czułam sie zmeczona i nie mialam ochoty zeby ktos pisał, czy ze mna rozmawial procz meza ,chyba znieczulenie tak na mnie podzialalo.
 
Adeline - dzięki :) No, my trochę przeszliśmy w tych naszych staraniach. I jakoś tak średnio do mnie dociera, że się udało. Po poprzednich niepowodzeniach teraz beta 3 razy i usg żeby sprawdzić czy jest tam gdzie trzeba (jestem po cp i z 1 jajowodem tylko , ciąża po clo). I może dopiero do mnie jakoś dotrze...
 
Adeline - dzięki :) No, my trochę przeszliśmy w tych naszych staraniach. I jakoś tak średnio do mnie dociera, że się udało. Po poprzednich niepowodzeniach teraz beta 3 razy i usg żeby sprawdzić czy jest tam gdzie trzeba (jestem po cp i z 1 jajowodem tylko , ciąża po clo). I może dopiero do mnie jakoś dotrze...

Podobna historia u mnie z tym ze teraz od nowa będę się starać. Trzymam kciuki za was
 
No wlasnie kojarzylam ;-) no to jestes w sumie 3 marcowką 2017 ktora jest w ciazy znowu ;p tylko ze jedna ma termin na grudzien mi na koniec lutego wychodzi no i teraz Ty ;-) i jeszcze dwie dziewczyny z kwietnia 2017 są w ciazy ;-)
No to super. A ja myślałam że mało będzie z tak mała różnica wieku. Ja nie chciałam dużej różnicy i w sumie dopiero za zaczęliśmy się starać. Myślałam że trochę zejdzie ale udało się za pierwszym razem.
 
@Adeline89 ja pierwszą cesarkę zniosłam gorzej jak drugą. Za dużo leżałam. Za mało chodziłam. Doszłam do siebie po dwóch tygodniach. Po drugiej bardzo zwracałam. Ale to z powodu lekarstw. Ciśnienie mi bardzo skoczyło i dostałam jakby ataku nerwicy. Musieli mi coś dać. To był poniedziałek rano. Wieczorem bylam już na nogach. W środę już w domu. Piątek za kółkiem.
Ja podczas drugiej cesarki normalnie ruszałam nogami. Musieli zrobić próbne nacięcie, by się przekonać czy czuje coś czy nie. Inaczej by mnie musieli uśpić na czas cesarki.

@monia_55 witaj! Gratulacje! Nie przejmuj się różnica wieku. Synek ma 8 lat. Córeczka roczek. Uwielbiają się. On jest cudownym starszym bratem. Troskliwy, opiekuńczy, pomocny.
 
reklama
Do góry