reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Zawiozłam malego do przedszkola. .Czekam na izbie przyjęć.... do pracy napisałam smsa ze nie przyjde ale nie odp.
co ma być to będzie. Dam Wam znac potem.

3mam kciuki! Będzie dobrze!

Fallen silna babka jesteś!

Też mam dzisiaj wizytę,ale na 99% bez usg bo to luxmed, chociaż pewnie i tak nic by nie było widać bo to za szybko. Wczoraj wieczorem wzięłam nospe bo dziwnie brzuch bolał...
 
reklama
I ja czekam na dobre informacje. Moze jakis krwiak byl (oby)! Moja mama tak miala...byla pewna, ze poronila...strasznie krwawila, skrzepy lecialy...z recznikiem miedzy nogami poleciala do lekarza i sie okazalo, ze krwiak a moja siostra ma teraz 10 lat :) Bedzie dobrze, musi byc! Trzymam mocno kciuki!
 
Hej! dzięki za ciepłe słowa.
Ale chyba nie jest dobrze.
L4 nie dostalam bo u lekarza było wszystko ok. No ale jak wstałam rano to znów krew i jakieś czarne skrzepy ze mnie wyszły. Nospe wezmę i zobaczymy ale się nie nastawiam ze będzie ok.
Trzymam kciuki i przytulam. Całych sił. Też bym poszłam do szpitala, tam musza Ci pomoc a i pewnie dostanie zwolnienie!!! Daj koniecznie znać.
 
Hej.
No niestety nie będę razem z Wami marcowa mamą :(
Tak jak myślałam poronienie w toku.
W badaniu wszystko ok, ale na usg już akcji serduszka nie było. Trochę mi łezki poleciały jak wypisywalam zgodę na zabieg. Dostałam tabletkę dopochwowa żeby szybko poszło.
teraz czekam.
Jest mi smutno ale tak jak kiedyś tu pisałam matka natura wie lepiej i widoczne płód się źle rozwijał. Sprobujemy znowu z mezem jak juz bedzie mozna.
i nie piszcie ze Waam przykro tylko trzymajcie za nas kciuki żeby następnym razem się udalo!
Powodzenia życzę wszystkim i też za Was trzymam kciuki :)
 
Hej.
No niestety nie będę razem z Wami marcowa mamą :(
Tak jak myślałam poronienie w toku.
W badaniu wszystko ok, ale na usg już akcji serduszka nie było. Trochę mi łezki poleciały jak wypisywalam zgodę na zabieg. Dostałam tabletkę dopochwowa żeby szybko poszło.
teraz czekam.
Jest mi smutno ale tak jak kiedyś tu pisałam matka natura wie lepiej i widoczne płód się źle rozwijał. Sprobujemy znowu z mezem jak juz bedzie mozna.
i nie piszcie ze Waam przykro tylko trzymajcie za nas kciuki żeby następnym razem się udalo!
Powodzenia życzę wszystkim i też za Was trzymam kciuki :)

Jestem z Tobą :* będzie dobrze . Ja tez niedawno miałam zabieg i wzięłam się w garść , może będziemy razem na innym forum majowym albo czerwcowym :*
 
3mam kciuki! Będzie dobrze!

Fallen silna babka jesteś!

Też mam dzisiaj wizytę,ale na 99% bez usg bo to luxmed, chociaż pewnie i tak nic by nie było widać bo to za szybko. Wczoraj wieczorem wzięłam nospe bo dziwnie brzuch bolał...
No w lux medzie teraz oddzielnie wizyta i oddzielnie usg. Wczesniej mozna bylo trafic na lekarza ktory mial usg w gabinecie a teraz chyba juz tak nie ma
 
reklama
Hej.
No niestety nie będę razem z Wami marcowa mamą :(
Tak jak myślałam poronienie w toku.
W badaniu wszystko ok, ale na usg już akcji serduszka nie było. Trochę mi łezki poleciały jak wypisywalam zgodę na zabieg. Dostałam tabletkę dopochwowa żeby szybko poszło.
teraz czekam.
Jest mi smutno ale tak jak kiedyś tu pisałam matka natura wie lepiej i widoczne płód się źle rozwijał. Sprobujemy znowu z mezem jak juz bedzie mozna.
i nie piszcie ze Waam przykro tylko trzymajcie za nas kciuki żeby następnym razem się udalo!
Powodzenia życzę wszystkim i też za Was trzymam kciuki :)
Trzymam kciuki za to zeby szybko znowu sie udalo i zebys byla szczesliwą mamą :*
 
Do góry